Előzmények
Old Eye | hozzászólásai | válasz erre | 2017.08.13 19:32:10 (885) |
Szilágyék kérdése:
... ha PDF-ben mentem le a ládaoldalt, ahol látszik a tu.hu térkép is, akkor a lementett PDF-en miért nem látszanak a geo-pontok?
Szilágyiék problémamentesen le tudják szedni a ládaoldalt PDF formátumban, de...
... a ládaoldal közepén egy OpenLayers ablak. Esetünkben ez kétféle információt tartalmaz -
- a választott térképtípus csempéit - ezek a PDF anyagban rendben megjelennek
- a külön rétegként rárakott geoláda ikonokat - Szilágyiék ezeket hiányolják.
Nem lehetetlen, hogy a ládaoldal -> PDF konverzió az utóbbi esetet nem kezeli, nem viszi át?[ előzmény: (884) gusty, 2017.08.13 16:45:54] |
|
gusty | hozzászólásai | válasz erre | 2017.08.13 16:45:54 (884) |
De van pdf mentés (nyomtatás pdf-be). A chrome-ban és a firefox-ban is. Ideje böngészőt frissítened. :)
A viccet félretéve, nálam működik, és tényleg az van a pdf-ben, mint a képernyőn, így valami helyi beállítás lehet a gond.[ előzmény: (883) Fazék, 2017.08.13 15:23:43] |
|
Fazék | hozzászólásai | válasz erre | 2017.08.13 15:23:43 (883) |
Nem a fórumválasztással van a baj, hanem azzal, hogy nem pontosan értjük a problémát.
Böngészőből nem lehet PDF-be menteni, legalábbis az általam használt Firefox és Chrome böngészőkben nincs "Save as PDF" opció. Ha valami add-ont használsz PDF mentésre, bármilyen hiba is előfordulhat.
Ha nem PDF-be mentesz, hanem PDF-be nyomtatsz a böngészőből, akkor viszont rendben működik a dolog. Nekem legalábbis (Firefox, Win 10, beépített "Microsoft print to PDF" driver) kitűnően látszanak a tuhu-s térképen a markerek az eredmény PDF-ben.[ előzmény: (882) Szilágyiék, 2017.08.13 10:45:27] |
|
Szilágyiék | hozzászólásai | válasz erre | 2017.08.13 10:45:27 (882) |
Bocsi, nem tudom pontosan, hol a legjobb fórum a kérdésem feltevéséhez, ezért a T.Mod mellett ide is felteszem:
"Lehet butaságot kérdezek, előre is elnézést kérek.
Szóval az a kérdésem, ha PDF-ben mentem le a ládaoldalt, ahol látszik a tu.hu térkép is, akkor a lementett PDF-en miért nem látszanak a geo-pontok? Valamit be kellene állítanom?
Ha valahol más is feltette már ezt a kérdést - és válasz is van - kérlek, nyomjatok egy linket,"
Most tervezek egy utat, ehhez jól jönne a segítségetek.
Köszi! |
|
|
|