Előzmények
emiGrant | hozzászólásai | válasz erre | 2018.09.13 15:52:26 (1805) |
Kedves OldEye! Köszi a választ. Milyen adatra lenne szükséged? Az opciókat megnéztem és pont arra vagyok beállítva ami kell: gyalogos, jelzett és jelzetlen ujtakra. Minden úgy meg mint eddig, ie.: kijelöli a pontokat amire kattintok, méri mind a távot mind a szintet, csak a nyomvonalat nem húzza meg nekem. Én nem állítottam semmit át és több gépemen is csinálja ezt. ???[ előzmény: (1796) Old Eye, 2018.09.12 16:47:58] |
|
Old Eye | hozzászólásai | válasz erre | 2018.09.12 16:47:58 (1796) |
Nem tudok válaszolni. Kevés az adat.
Esetleg ellenőrizd, az útvonaltervező opciói rendben be vannak-e állítva.[ előzmény: (1788) emiGrant, 2018.09.11 15:37:47] |
|
emiGrant | hozzászólásai | válasz erre | 2018.09.11 15:37:47 (1788) |
Próbálok útvonalat csinálni a turistautak.hu-n a Geojaunt-tal és bár ahol kattintok ott megjelenik a kijelölő. magát az útvonalat nem rajzolja be, ahogy eddig. Én csinálok valamit rosszul? |
|
|
|