Előzmények
Old Eye | hozzászólásai | válasz erre | 2018.09.14 23:12:25 (1809) |
Nem nyúltam semmihez, nem javítottam semmit.
Nem tudom, miért nem ment előbb neked, ez bosszant.[ előzmény: (1808) emiGrant, 2018.09.14 17:55:45] |
|
Old Eye | hozzászólásai | válasz erre | 2018.09.13 20:27:26 (1806) |
Az imént benéztem a geojaunt bugyraiba.
Régebben említettem, aki úttervezésre használja, a program a háttérben annak egy ideiglenes munkaterületet hoz létre, ott tartja az egyedi adatokat (útpontokat, az azokat összekötő generált útvonalat, a számolt magassági profilt, stb).
Reméltem, megtalálom a neked biztosított munkaterületet, rekonstruálni tudtam volna, mit is is akartál csinálni.
Nincs nyoma, hogy próbálkoztál volna.
Kérésem:
Ismételd meg az útvonaltervezést! Amint előállt a hibajelenség (megjelentek az útpontok, a kiszámolt útvonal adatai, elérhető a magassági profil, de nem jelenik meg a nyomvonal), lépj ki! csukd le a geojaunt ablakát.
Holnap csak este jutok géphez.
Köszönöm.[ előzmény: (1805) emiGrant, 2018.09.13 15:52:26] |
|
emiGrant | hozzászólásai | válasz erre | 2018.09.13 15:52:26 (1805) |
Kedves OldEye! Köszi a választ. Milyen adatra lenne szükséged? Az opciókat megnéztem és pont arra vagyok beállítva ami kell: gyalogos, jelzett és jelzetlen ujtakra. Minden úgy meg mint eddig, ie.: kijelöli a pontokat amire kattintok, méri mind a távot mind a szintet, csak a nyomvonalat nem húzza meg nekem. Én nem állítottam semmit át és több gépemen is csinálja ezt. ???[ előzmény: (1796) Old Eye, 2018.09.12 16:47:58] |
|
Old Eye | hozzászólásai | válasz erre | 2018.09.12 16:47:58 (1796) |
Nem tudok válaszolni. Kevés az adat.
Esetleg ellenőrizd, az útvonaltervező opciói rendben be vannak-e állítva.[ előzmény: (1788) emiGrant, 2018.09.11 15:37:47] |
|
emiGrant | hozzászólásai | válasz erre | 2018.09.11 15:37:47 (1788) |
Próbálok útvonalat csinálni a turistautak.hu-n a Geojaunt-tal és bár ahol kattintok ott megjelenik a kijelölő. magát az útvonalat nem rajzolja be, ahogy eddig. Én csinálok valamit rosszul? |
|
|
|