Előzmények
Frentzen | hozzászólásai | válasz erre | 2018.11.29 14:49:40 (1997) |
Köszönöm a segítséget.
Valójában igaza van, de ha tervezek egy körtúrát, akkor tudom a hosszát nagyjából.
Most megint megakadtam mert elviekben a fájl át megy a garminra, de a garminon bekapcsolás után nem látom.
Sokszor nem szokot sima láda adat sem látszani, holott a garmin mappáiban látszik a fájl.
Akkor mért nem látszik?[ előzmény: (1996) Old Eye, 2018.11.29 14:19:30] |
|
Old Eye | hozzászólásai | válasz erre | 2018.11.29 14:19:30 (1996) |
A geojaunt keresőmezeje tetszőleges formátumú koo-t is fogad, lat és lon értékeket pontosvesszővel kell elválasztani.
Átmásolod a multi pont pozicióját, megmutatja, rákattintasz, megkapod az odavezető utat.
Nézd, lehet írni egy intelligens processzt, multinál megtervezi helyetted a bejárandó utat, de akkor hol itt a geocaching?
Aztán, azt is tartsuk szem előtt, az útvonaltervező csak azokat az utakat ismeri, amelyek a térképadatbázisban vannak. Nem biztos, hogy a terepen ugyanaz van, az is könnyen lehet, hogy a helyszínen célhoz vezető nyílegyenes utat fogsz találni, de a rejtő szándékosan vagy nemtörődömségből nem tolta fel az adatbázisba.[ előzmény: (1995) Frentzen, 2018.11.29 13:40:18] |
|
Frentzen | hozzászólásai | válasz erre | 2018.11.29 13:40:18 (1995) |
Most sikerült. A tabletet egér irányitásával már tudom alkalmazni. Kár hogy a multiládák pontjait viszont nem tudom beleszerkeszteni az útvonalba. |
|
|
|