Előzmények
gusty | hozzászólásai | válasz erre | 2019.01.20 16:59:38 (2164) |
Ha mindent leszed, az azért van, mert nem tud azonosítani. Az azonosítás a böngészőben tárolt cookie (last_user_id) alapján történik.
Ha ezt nem találja, mert pl. le van tiltva (belépéskor a checkbox nincs kipipálva) vagy a böngésző beállítások miatt, akkor nem tudja azonosítani a felhasználót.[ előzmény: (2163) V_Gabor, 2019.01.20 15:22:36] |
|
V_Gabor | hozzászólásai | válasz erre | 2019.01.20 15:22:36 (2163) |
Hát nem! :(
Persze láttam volna, ha ott működne és nem is írtam volna.
Szóval nincs térkép (szürke az egész), sőt, ha le akarom tölteni a koordinátákat a "Koordináták letöltése alapértelmezett profillal" linkkel, akkor leszedi az összes(!) megtalált és nem talált láda pontjait. Most próbáltam, ez jelenleg 18258 darab útvonalpontot jelent mapszószban.[ előzmény: (2162) Old Eye, 2019.01.20 13:07:46] |
|
Old Eye | hozzászólásai | válasz erre | 2019.01.20 13:07:46 (2162) |
Működik.
A szerkesztési felületen nem jelenik meg a térkép, semmi értelme.
Amint a rejtő végez a ládaoldal szerkesztésével, mentés után
'a geoláda oldala, ahogyan a többiek látják: kattints ide!'
ellenőrizheti a beírt koo-it.[ előzmény: (2161) V_Gabor, 2019.01.17 18:41:53] |
|
V_Gabor | hozzászólásai | válasz erre | 2019.01.17 18:41:53 (2161) |
Meg lehet oldani, hogy a tervezés és szerkesztés alatt álló ládaterveknél működjön a térkép? Jó lenne látni, hogy a beírt coord pontok jól jelennek-e meg.
Köszi! |
|
|
|