Előzmények
gusty | hozzászólásai | válasz erre | 2020.05.17 20:55:47 (3387) |
OK, így már értem. Az nem én voltam, azok a linkek nem az az én bizniszem. :)
Azt hittem a beágyazott térképpel van gond.[ előzmény: (3386) Hev, 2020.05.17 19:56:47] |
|
Hev | hozzászólásai | válasz erre | 2020.05.17 19:56:47 (3386) |
Nem a térkép részen lévő rétegekre mondtam hanem a fejlécben lévő linkre. Ott az OSM egy olyan oldalára jutsz ahol nem lehet azt a sok variációt bekapcsolni.
Most úgy tűnik, hogy az alap beállítást a mapy.cz kimenetre állítottad át mert eddig nem ez jött be.[ előzmény: (3384) Hev, 2020.05.17 19:51:28] |
|
gusty | hozzászólásai | válasz erre | 2020.05.17 19:38:44 (3383) |
Küldenél egy linket, hogy pontosan mit nézel? Én 11 térképet látok. A turistautak külön rétegként kapcsolható be, így az OSM térképen is megjeleníthető.[ előzmény: (3382) Hev, 2020.05.17 19:16:17] |
|
Hev | hozzászólásai | válasz erre | 2020.05.17 19:16:17 (3382) |
A láda oldalakon ez a 3 féle térkép beállítás található:
TuHu - OSM - GMaps
Ez így rendben is lenne de az OSM féle térkép link egy olyan változat ami a turista utakat nem jeleníti meg. A legújabb láda Kisszékely mellett egy olyan tanösvényt mutat be ami a tuhu térképein eleve nem is szerepel így hiába nézi valaki azt a térkép verziót nem látja. Ezzel szemben az OSM tartalmazza a térség összes (mind a 4) tanösvényét csak éppen nem látjuk mert a linkelt térkép azokat nem jeleníti meg.
Az OSM-nek elég sok olyan kimenete van ami nagyon jól használható lenne.
Érdemes összehasonlítani:
OSM1, OSM2 , OSM3-MAPYCZ
|
|
|
|