Összesen: 25 db hozzászólás
Ernesto | hozzászólásai | kütyük | válasz erre | 2012.02.28 19:12:13 (61698) |
Sziasztok !
Egy kis segítséget szeretnék kérni.
Oregon 300 készülékemben, a TUHU-s térképen nem látom a POI-k nevét, ha ráállok a gombostűvel.
Korábban ezzel nem volt gond ill. a TOPO Guide-on és a Navi Guide-n most sincs.
Hol lehet a hiba?
Köszönöm előre is.
|
|
Ernesto | hozzászólásai | kütyük | válasz erre | 2009.12.02 18:14:37 (44831) |
Sziasztok !
Próbálta már valaki a Google Earth Real-time trackingjét mobilinternettel?
Nekem egyenlőre nem sikerült zöld ágra vergődnöm vele.
|
|
Ernesto | hozzászólásai | kütyük | válasz erre | 2009.08.14 20:49:41 (42690) |
Köszi tippet.
Most telepítettem fel a legújabb verziót és ezzel nem megy. A korábbival ment.
Most töröljek le mindent?[ előzmény: (42685) diego, 2009.08.13 21:14:44] |
|
Ernesto | hozzászólásai | kütyük | válasz erre | 2009.08.13 12:09:09 (42661) |
Sziasztok !
Egy kis segítséget szertnék kérni.
Oregon 300-asból nem tudok letölteni semmit a Map Source-ban. Holott ez korábban ment. Folyton egy hibaüzenet jelenik meg, hogy "probléma van ezzel a Garmin alkalmazással" és megkér, hogy küldjem el a hibaüzenettet a supportnak.
Mi lehet itt a gond?
A segítséget előre is köszi.
|
|
Ernesto | hozzászólásai | kütyük | válasz erre | 2009.07.10 20:55:06 (41691) |
Köszönöm, de még nem működik.
A beállítások rendben vannak Balázs.
Az újraszámolás gomb nekem sehogy sem aktív.
Hol lehet a probléma?[ előzmény: (41688) Saughassy, 2009.07.10 19:39:06] |
|
Ernesto | hozzászólásai | kütyük | válasz erre | 2009.07.10 19:04:41 (41686) |
Sziasztok !
Útvonaltervezéssel kapcsolatban lenne egy kérdésem:
A MapSource-ban csak úgy lehet útvonalat tervezni, hogy egy EGYENESSEL köti össze a két leszúrt útpontomat, még akkor is ha közte van egy túristaút?
Pl, hogyan tudok egy turistaút két pontja között távolságot mérni?
A válaszokat előre is köszönöm.
Ernő |
|
Ernesto | hozzászólásai | kütyük | válasz erre | 2009.02.15 21:49:56 (38017) |
Ha már benne vagy, kérlek próbáld ki Mapwel-t is.
Ott egyből lehet kalibrálni és még IMG-be is tudsz exportálni. [ előzmény: (38015) jekaeff, 2009.02.15 21:37:52] |
|
Ernesto | hozzászólásai | kütyük | válasz erre | 2009.02.15 19:09:41 (38007) |
Sziasztok !
Használta már valaki élesben (pl: az általa készített térképet GPS-re töltve) a Mapwel programot? És ha igen mi a tapasztalat?
http://www.mapwel.biz/
Fő profilja: raszteres térképeket automatikusan konvertál vektorossá.
Kössz
|
|
Ernesto | hozzászólásai | kütyük | válasz erre | 2009.01.26 22:13:43 (37579) |
Egy rövöd kérdés:
MapSource-ban lehet track véget másik track "oldalához" illeszteni (összekapcsolni)?
Nekem csak vég-vég sikerült eddig.
Kössz |
|
Ernesto | hozzászólásai | kütyük | válasz erre | 2008.11.05 21:05:40 (35396) |
Köszönöm. Ez sajnos nem olyan egyszerű mint, ahogy elsőre látszik.
Attól, hogy a MapSource-ban EOV-ként látom, így elmentve, még nem változnak meg a koordináták.
Egy EOV-ban készült raszteres térkép főlé behívva nem a helyén jelenik meg. Ehhez egy EOV-ban készült trackra lenne szükségem.
Amúgy lehet WGS84-ben készült tracket konvertálni EOV-ba? Hogy? |
|
Ernesto | hozzászólásai | kütyük | válasz erre | 2008.11.05 19:51:46 (35390) |
Sziasztok !
Egy kis segítséget szeretnék kérni.
Tudna nekem küldeni (emailben) valaki egy olyan track-et Baranya megye területéről ami EOV-ben lett trackelve.
Egy kisérlethez kellene. Meg szeretném jeleníteni EOV-ban lészült Topo térképen.
Köszönettel
|
|
Ernesto | hozzászólásai | kütyük | válasz erre | 2008.10.02 18:02:31 (34361) |
Tisztelt szakemberek !
Az informatikában amatőr, de térkép és természetszerető emberként a alábbi kérdéssel fordulok hozzátok:
ArcWiew 9.2 programban vannak nekem 10.000-es topográfiai térképeim. Ezekre szeretném rávarázsolni a TUHU-s turistautakat.
Van-e erre valami lehetőség?
Segítséget előre is köszönöm.
Ernesto |
|
Ernesto | hozzászólásai | geocaching | válasz erre | 2007.06.11 21:07:08 (22562) |
Hű-ha, úgy látom ez itt egy komoly hely. Bocsánat ha valakit megsértettem. Köszönöm a tippeket az osztályzáshoz.
Az átlag tényleg nem 2.5. |
|
Ernesto | hozzászólásai | geocaching | válasz erre | 2007.06.11 19:11:25 (22553) |
Rottynak: Nem, dehogy, illetve fogalmam sincs, még nincs összehasonlítási alapom. Az arany középutat választottam (2.5). Kössz az üdvözletet.
Nincs semmi baj a kisvasutas ládával, tegnap hagytam benne egy zene CD-t. |
|
Ernesto | hozzászólásai | geocaching | válasz erre | 2007.06.11 16:07:40 (22542) |
Oké, kössz. Ez rendben is van, de a saját megtalálásaim még mindig üres.
Illetve a láda elrejtést még nem engedélyezi mert 20 ládát kell előbb megtalálni, de ha egyet logontam, akkor már csak 19-et. Nem? |
|
|
|