Összesen: 3 db hozzászólás
Uncle Tom | hozzászólásai | POI | válasz erre | 2009.07.06 23:29:40 (2668) |
Lehet, hogy ez is megoldás geoláda vs. iGo8 témában:
1. A szükséges geoládák letöltése .gpx formátumban.
2. Megnyitni a Google Earth-ben (a lenyiló dialógboxban kiválasztva ezt a formátumot)
3. Menteni a Google Earth-ben .kml-ben
A művelet pillanatok műve. Remélem működik. A konvertálás legalábbis sikerült. |
|
Uncle Tom | hozzászólásai | geocaching | válasz erre | 2008.08.07 08:53:26 (35925) |
Sziasztok!
Miután teljesen kezdő vagyok a témában, segítsetek a következő kérdésben, ami a koordinátaadatokra vonatkozik:
Egy azonos pontot két navigációs program különböző koordinátákon jelez.
Csak az egyiket összehasonlítva:
Russa 47˚21.177' (így ebben a formátumban)
MioMap 47.35290˚ (így ebben a formátumban)
A jelek (˚,') elhelyezkedése e tekintetben nem lényeges? Miért lehet a fenti eltérés? Szóval nem igazán értem a dolgot. Pl. megadok Russában egy épület interneten fellelhető koordinátáit (47.421416 és 18.594704) és Budapesttől a távolságot többezer kilométerre határozza meg. ????
Teljes homályban vagyok:) |
|
|
|