Összesen: 4 db hozzászólás
agardip | hozzászólásai | geocaching | válasz erre | 2014.09.28 19:28:22 (71483) |
:-) Azt hittem megy zsigerből.
Mindegy, letöltöttem, megnéztem, összegzem:
Ha "terep" vagy "nehezseg" a paraméter, akkor a letöltött adatoknál lehagyja a tizedesjegyet, ha teheti. Értsd: 1 vagy 2 vagy 3, stb.
Ha "terep_0", akkor mindenképp kiírja a tizedespont (vessző) utáni számjegyet: 1.0 vagy 2.0, stb
Érdekesség: "terep_00" értelmezhetetlen, semmi nem jelenik meg ilyen lekérdezésnél.
Erről egyébként itt http://www.geocaching.hu/documents.geo?id=waypoint_xml_help lehetne szó.[ előzmény: (71482) halaszkiraly, 2014.09.28 12:25:49] |
|
agardip | hozzászólásai | geocaching | válasz erre | 2014.09.28 10:29:28 (71481) |
A vendégkönyvből hoztam át a témát.
halaszkiraly hozzászólásai | válasz erre | 2014.09.26 09:06:02 (3771)
"Láttam olyat, field name-ben, hogy "Terep_0". Ez miben különbözik a szimpla "Terep"-től?" - lényegesen többet mondanál, ha konkrét rejtéseket írnál, hogy melyiknél látod így, és melyiknél látod úgy.
Nem rejtéseknél láttam ezt a leírást, hanem a geoládák exportálásának lehetőségei között. Idézném a leírás sablont, de átkódolja. :)
Szóval itt: http://www.geocaching.hu/caches.geo
Viszont elkészült a programom, szépen átkonvertálja .csv listát .gpx listává.
|
|
agardip | hozzászólásai | vendégkönyv | válasz erre | 2014.09.25 20:30:56 (3769) |
Sziasztok!
A megye, vizszintes vonal (hr), "hagyományos" konverzió már nem érdekes, találtam jófféle excel kimenetet, amiben monden adat benne van, ami kell. Mondjuk az úthossz az itt sem jelenik meg...
A "Terep_0" még mindig kérdéses. Valaki?
Peti
[ előzmény: (3768) agardip, 2014.09.23 12:09:10] |
|
agardip | hozzászólásai | vendégkönyv | válasz erre | 2014.09.23 12:09:10 (3768) |
Sziasztok!
Fogalmam sincs, hol és hogy kereshetném a szükséges infót, így inkább kérdezek:
- ládalista letöltésénél szeretném megjeleníteni a megyét is. A segítség szerint elérhetők: "id, sorszam, kod, nehezseg, terep, nev, tipus, elrejtes, utolso_megtalalas, allapot, leiras". Nem lehet valahogy a megyét megjeleníteni?
- Szeretnék a "leírás" elé beszúrni egy -t, de mivel ez xml kód és megpróbálja értelmezni és nem tudja, egyszerűen kihagyja. Megoldható, hogy mégis megjelenjen?
- átalakítható a típus "H" -> "Hagyományos"-ra valahogy? Látom a translate lehetőséget, de példa nélkül használni nem tudom.
- Láttam olyat, field name-ben, hogy "Terep_0". Ez miben különbözik a szimpla "Terep"-től?
Köszi a válaszokat!
Peti
|
|
|
|