Összesen: 15 db hozzászólás
kiscsibe | hozzászólásai | válasz erre | 2005.05.18 18:53:41 (7172) |
Mi lesz a geocaching fesztivál és versennyel, ha esni fog az eső? egyszerűen elmarad vagy hogy lesz? |
|
kiscsibe | hozzászólásai | válasz erre | 2005.02.20 19:18:16 (4059) |
Már írtam hogy megoldottam, már csak a probléma (kicsit hüje wok a sendmap-hez) hogy hogy töltsem rá egyszerre mert nem lehet egyszerre kijelölni mindet! |
|
kiscsibe | hozzászólásai | válasz erre | 2005.02.20 19:10:33 (4056) |
Nagy nehezen, de sikerült a dolog. Amikor tölti fel a POI-t akkor az ablak címében van egy útvonal és én odamentem az Intézővel és megtaláltam az IMG-t így fel tudom tölteni egyszerre a sendmap-pel, kösz a segítséget!:d |
|
kiscsibe | hozzászólásai | válasz erre | 2005.02.20 18:58:47 (4052) |
Ez rámegy az összes garminra(nekem vistám van). Nincs semmi leírás, csak egyszerűen rátölti, és sajna oda sem tudom beilleszteni a szintvonalakat.
[ előzmény: (4049) Gabe, 2005.02.20 18:55:32] |
|
kiscsibe | hozzászólásai | válasz erre | 2005.02.20 18:56:21 (4050) |
Nézd meg ezt a POI-t, ezt nem tudom betölteni a Sendmap-be. Mert megnyitom azt a fáljt elindul a Word azon keresztül küldi át valahogy.[ előzmény: (4048) KiVi, 2005.02.20 18:46:08] |
|
kiscsibe | hozzászólásai | válasz erre | 2005.02.20 00:44:51 (4039) |
Nah most felment a POI, de törölte a szintvonalaimat, mit csináljak hogy legyen mind2? Ha feltöltöm a szintvonalakat, akkor törli a POI-t. Mert itt az a baj hogy 2 külön progival kell felrakni(Mapsource, és aza MS Wordös balhé) |
|
kiscsibe | hozzászólásai | válasz erre | 2005.02.20 00:03:59 (4035) |
Sajnos az én Vistámra nem tölti fel, lehet ezért "(eTrex Venture, GPS 72 és GPS 76 készülékekhez)". Az adatlapod szerint neked is Vistád van, hogy töltötted fel?[ előzmény: (4034) KiVi, 2005.02.19 23:59:48] |
|
|
|