Összesen: 8 db hozzászólás
vizespisti | hozzászólásai | válasz erre | 2006.10.14 18:19:33 (16959) |
Köszönöm a segítséget!
Wartburgos ötlete alapján a Trackmakerben átnevezgettem hat karakteresre a pontokot és így müxik a dolog.
Megnézem a letöltési sablonokat is és hátha boldogulok vele.
Köszönöm a segítséget mindenkinek! |
|
vizespisti | hozzászólásai | válasz erre | 2006.10.14 16:44:28 (16951) |
A TM.-ben megvan és a Mapsource is látja, de a készülék csak egyet vesz fel.
Küldésnél kimegy a négy pont, visszatöltésnél már csak egy megy vissza.
[ előzmény: (16950) Szab, 2006.10.14 16:40:50] |
|
vizespisti | hozzászólásai | válasz erre | 2006.10.14 16:36:57 (16949) |
1322. Ürömi séta (GCUROM)
Bejelöltem a "multiládák közzétett pontjai"-t is
Kiválasztottam a négy pontotot (track maker) küldés, de csak egyet találojók a készülékben.[ előzmény: (16948) Szab, 2006.10.14 16:30:16] |
|
vizespisti | hozzászólásai | válasz erre | 2006.10.14 16:27:00 (16947) |
Map source és gps trackmaker
Addig már eljutottam, hogy megvan a formátum, le is töltöm.
A adatküldés rendben, de a multiládának csak egy pontját látom a gps készülékben...[ előzmény: (16946) Szab, 2006.10.14 16:14:24] |
|
vizespisti | hozzászólásai | válasz erre | 2006.10.14 10:40:37 (16942) |
Hi!
Help!
Szeretném letölteni a lása pontjait a készülékembe, de nem boldogulok!
Rákatt a letöltés gps-be és...
Hogyan tovább? |
|
|
|