Összesen: 10 db hozzászólás
dzoli1 | hozzászólásai | válasz erre | 2015.04.18 11:41:55 (73480) |
Végül megfogadtam a tanácsod, köszönöm szépen. Megyénként letöltöttem a ládákat, és így 3-4 megyényit egyszerre fel tudok tenni. Ez így már nem kényelmetlen, olyan gyorsan úgy sem fogok haladni. :)
Igazából azért gondoltam, hogy megvalósíthat az eredeti elképzelésem, mert az eredeti térképek és a turistautak térképe között enged váltani. Logikusnak tűnt, hogy másik saját térképek között is megengedi ezt.[ előzmény: (73474) MikSi, 2015.04.18 09:51:19] |
|
dzoli1 | hozzászólásai | válasz erre | 2015.04.18 10:22:40 (73477) |
Köszi. Mapszószban valóban látom őket, de a Dakotára már nem mentek át, legalábbis nem lát geoládákat.[ előzmény: (73475) Hev, 2015.04.18 10:03:44] |
|
dzoli1 | hozzászólásai | válasz erre | 2015.04.18 09:28:38 (73473) |
Akkor azt fogom csinálni, hogy az útba eső ládákat egyenként feltöltöm ... végül is alig több, mint 100.[ előzmény: (73472) dzoli1, 2015.04.18 09:26:14] |
|
dzoli1 | hozzászólásai | válasz erre | 2015.04.18 09:13:13 (73470) |
Köszi a választ. :) Én is ezen agyalok, de problémába ütközöm. A következő a helyzet. Most indulok lejárni a Kék Kört, tehát gyakorlatilag egész Magyarország kellene. A térképpel nincs gond, az ládák nélkül egyben felfér. Azonban hiába darabolom a ládákat, ha több részletben is teszem fel őket, összeadódnak, és besokallnak. Persze, ha mielőtt a következőt felteszem, letörlöm az előzőt, akkor ok, de ehhez számítógép kell. Lesz nálam az is, tehát megoldható, de kényelmesebb lenne nélküle megcsinálni. Nem tudom, van-e erre lehetőség. A készüléken nem találtam olyan lehetőséget, hogy egyben töröljem a ládákat. Vagy csak nem vettem észre? Úgy tudom, "klasszikus" fájlkezelő nincs a Dakotában.[ előzmény: (73468) MikSi, 2015.04.18 08:42:24] |
|
dzoli1 | hozzászólásai | válasz erre | 2015.04.18 08:26:54 (73466) |
Sziasztok! A segítségeteket szeretném kérni. Dakota 1-em van, és a következőt szeretném elérni. Mapsource-ba betöltöttem a Mo. térképet és a magyar geoládákat. Ezek után szelvényenként külön térképként szeretném rátölteni a Dakotára úgy, hogy mindig csak az aktuálisat választhassam ki (hiszen ládákkal együtt egyszerre nem fér rá). Próbáltam az itt leírtakat alkalmazva minden letöltés után átnevezni a térképeket, azonban nem látom őket kiválasztási lehetőségként. Rosszul csinálok valamit, vagy számítógép nélkül nem is fog menni? És most elbizonytalanodtam ... ha Mapsource-t használok, valóban elvesznek a leírások, hiába töltöttem le azokat Groundspeak formátumban?
Nekem az is jó megoldás lenne, ha csak a ládákat tudnám számítógép nélkül szelvényenként aktiválni.
Előre is köszönöm, ha tud segíteni valaki. |
|
|
|