Összesen: 24 db hozzászólás
nepster | hozzászólásai | válasz erre | 2023.07.21 06:59:44 (79212) |
Próbáltam ládákat feltölteni, frissíteni locusban de hibát dob. Már évek óta így ládázom most mi lehet a baj? Egy láda koordinátáját sem tudom feltölteni, másik telefonnal is próbáltam már, a locus legutóbbi frissítéssel romlott el? További próbálkozással kiderült, hogy a sima gpx-et feltölti, de ott nem jelennek meg a ládák különdöző ikonjai, csak mindenhol "i" ikon lesz. Az eddig használt "groundspeak új" vagy "groundspeak" kiterjesztést nem tölti be. |
|
nepster | hozzászólásai | válasz erre | 2023.04.30 09:59:03 (79168) |
Vaterán vettem most, 18650-es 2900 mA-est, mért érték, nekem is van kapacitás mérőm. 1200 ft volt darabja, azt mondta később lesz neki 3500-as is. Én egy kézi láncfűrészben cseréltem 800mA-es akkukat, állandóan megállt nagyobb terhelésnél, a kollegámnak akkus porszívóban cseréltük, az is jó lett.[ előzmény: (79153) Blue Mali, 2023.04.14 20:18:36] |
|
nepster | hozzászólásai | válasz erre | 2023.03.05 15:11:20 (79091) |
Én a locus-t használom, de fent van az OsmAnd is a telefonon. Egyébként nem baj ha nem nagy a telefon akkuja, szoktam vinni egy power bankot is ha szükség lenne rá.[ előzmény: (79089) kugyu21, 2023.03.04 09:38:31] |
|
nepster | hozzászólásai | válasz erre | 2020.03.13 20:54:57 (78059) |
Mikor saomival ládáztam nekem is meglepő volt, hogy milyen pontosan jelezte a legtöbb esetben a láda helyét. Garminnal nem volt ilyen sok pontos találatom, ha ez felháborodást kelt akkor is ez volt a tapasztalatom.
[ előzmény: (78053) Bakszakáll, 2020.03.10 22:48:01] |
|
nepster | hozzászólásai | válasz erre | 2019.10.03 16:56:28 (77768) |
Most úgy jártam, hogy frissíteni akartam a ládákat, és nem lehet pontokat betölteni. Feltelepítettem egy nagyon régi verziót, 2.6.3 arra működik a láda frissítés. Van egy másik telefon ami nem a legújabb verzióval meg még azon is működik. A 3.40.0 szerintem problémás, frisítés után nem lehet pontokat tenni rá importálással. |
|
nepster | hozzászólásai | válasz erre | 2019.10.03 11:05:21 (77765) |
Locus offline lomaps térképet használok androidon. Ránéztem, hogy a friss Oroszlány Tatabánya kerékpárút rajta van-e már. Nem frissüt eddig. Azt sem találtam meg hol lehetne ezt megtenni. Egyáltalán frissül ez magától? |
|
nepster | hozzászólásai | válasz erre | 2018.06.24 17:16:17 (77025) |
Locusban be lehet valahogy állítani, hogy a geocaching.hu legyen az alapértelmezett ne a com? |
|
nepster | hozzászólásai | válasz erre | 2016.08.07 10:23:04 (75369) |
Pár napja nem működik windows telefonon a geocaching.hu/gm nálam. A térkép nem nagyítható és a ládákra sem lehet rábökni. párom androidján jó de az enyémen nem. Van valakinek ilyen tapasztalata vagy nekem vam problémám csak? |
|
nepster | hozzászólásai | válasz erre | 2016.05.01 13:52:25 (74836) |
60 CSX-re mi a legalkalmasabb térkép a Plitvicei tavakhoz? Az omp térképeken nem látszódik például a ládához vezető út sem. |
|
nepster | hozzászólásai | válasz erre | 2015.12.04 10:33:05 (74374) |
Hülyét csináltam magamból csak bent maradt a geocache alatt amit előzőleg felraktam ezért látszott, továbbra sem tudok feltenni poi loaderrel semmit.[ előzmény: (74373) nepster, 2015.12.04 09:59:09] |
|
nepster | hozzászólásai | válasz erre | 2015.12.03 22:02:10 (74372) |
Segítséget kérnék 60csx-re nem tudom felrakni az összes ládát gpx4 poi loader és poi loaderrel, nem jelenik meg semmi. Csak mapsource alól alól sikerül véges mennyiséget feltenni ami látszik is. |
|
nepster | hozzászólásai | válasz erre | 2015.04.17 16:53:42 (73465) |
Mennyiért lehetne hirdetni egy többet használt etrex vista cx-et, kerékpáros tartóval több hátlappal, külső gps vevővel, karabíneres tartóval? |
|
nepster | hozzászólásai | válasz erre | 2015.04.02 23:32:33 (73282) |
A garmin edge touring plus és az oregon 450-et összevetve mik a lényeges különbségek? Az edgében nem írják a 3 tengelyes iránytűt ha jó látom. |
|
nepster | hozzászólásai | válasz erre | 2010.04.18 17:06:43 (48402) |
Hát megtaláltam a menü gombot kellett hosszan nyomni hogy előjöjjön a törlés és utána az összes törlése.Köszi a segítség.[ előzmény: (48400) diego, 2010.04.18 16:30:22] |
|
nepster | hozzászólásai | válasz erre | 2010.04.18 16:06:13 (48399) |
Természetesen,éppen ezért csodálkozom rajta,ezek szerint ez a helyes módja és ezekből a mappákból törölni kellett volna neki?Jobb lenne ha ezeket a kártyán tárolná akkor egyszerűbb lenne a dolog.[ előzmény: (48397) diego, 2010.04.18 15:01:16] |
|
nepster | hozzászólásai | válasz erre | 2010.04.18 12:15:05 (48396) |
Kipróbáltam a poi loadert.A keresés-útpontok alatt megmaradt az összes,és a keresés-geocaching alól sem tűnt el egy sem.Mit csináltam rosszul?Azt választottam hogy az összes korábban telepített POI-elem törlése a készülékről.[ előzmény: (48379) diego, 2010.04.17 21:48:58] |
|
nepster | hozzászólásai | válasz erre | 2010.04.17 13:58:35 (48354) |
Most beszerzett etrex vistára cx-re próbálok ládákat felvinni de nem nagyon sikerül.Néhányat fel tudok rakni de nem mindet,mondjuk dunántúlt, hogy ne kelljen mindig töltögetni.Érvényes az amit olvasgattam hogy csak meghatározott számút lehet?Na és törlésnél a kütyüből egyenként kell törölgetnem őket, egyben nem lehet?A térképeket,egész magyarország tuhus térképét ráraktam a kártyára,olyat nem lehet hogy a ládák is oda kerüljenek,ne a memóriába,ha egyáltalán így van?2 giga mikrosd van benne. |
|
|
|