Összesen: 3 db hozzászólás
lotht | hozzászólásai | válasz erre | 2005.12.16 17:56:35 (4490) |
Bejelentettem a Navigate oldalán tegnap este, ma délelőtt már nyugtázták is. Valsz a következő verzióban már nem lesz benne ez a hiba.
Viszont adódik a kérdés:
Ha már upgradeltem a Naviguide 4.1-et a a 4.0-át PC-men, hogyan tudok visszetérni a 4.0-ra?
Kösz...
[ előzmény: (4374) BiharyG, 2005.12.11 17:40:03] |
|
lotht | hozzászólásai | válasz erre | 2005.12.11 21:28:35 (4377) |
Bizony, bizony, az ékezetek.
Igen érdekes az Üllői út, Gyáli út, Könyves Kálmán körút környéke... [ előzmény: (4374) BiharyG, 2005.12.11 17:40:03] |
|
lotht | hozzászólásai | válasz erre | 2005.12.11 16:02:15 (4371) |
Jónapot.
Használ itt valaki eMap-et Naviguide 4.1 térképpel?
És tud rajta címet keresni?
Budapest területén ha kiválaszom a keresést, majd az utcaneveket, a listában elsőnek megjelenít egy szóközzel vagy aláhúzásjellel kezdődő _Budai Nagy Antal utcát, amiről nem tudok továbblépni, nyomkodhatok bármit. Néhány lefelé-felfelé nyíl nyomása után pedig egyszerűen kikapcsol a gps. Az elérhető legfrissebb firmware van az eMapen, igaz, az már lassan 2 éves, és nem is valószínű, hogy lesz újabb belőle.
Rakjam vissza a 4.0-át.
Várjak a 4.2-re.
Ezen kívül valami ötlet? |
|
|
|