Összesen: 12 db hozzászólás
Feralheart | hozzászólásai | válasz erre | 2014.08.04 14:14:50 (71808) |
Nem.
Egyszerre ládáztunk telefonnal és a szóban forgó Garminnal.
A telefon oda vezetett rögtön, a Garmin azt mondta, hogy még nem vagyunk ott.[ előzmény: (71806) Csuhás, 2014.08.04 14:11:25] |
|
Feralheart | hozzászólásai | válasz erre | 2014.08.04 14:13:24 (71807) |
közel vízszintesen volt tartva, felhőtlen időben
Békés megye közepén próbáltuk ki a készüléket. Már az érdekes volt, hogy 5-10 perc kellett neki, hogy egyáltalán meglássa a műholdakat[ előzmény: (71805) yoggi, 2014.08.04 14:09:49] |
|
Feralheart | hozzászólásai | válasz erre | 2014.08.04 13:59:53 (71804) |
Mi baja lehet a GPS-nek akkor, ha a láda mellett kb. 10m-es eltérésnél 70m-t mutat még?
Garmin Etrex Vista C |
|
Feralheart | hozzászólásai | válasz erre | 2012.07.25 21:05:57 (63904) |
köszi, de akkor mért van az, hogy a beépített google maps alapú GPS szinte hâzra pontosan mutatja?
mert pl amikor Tihanyba a barátlakásoknál kerestük akkor a Google maps pontosan mutatta h ott állok, de a g:hu
azt mutatta, h a Balaton közepén[ előzmény: (63902) diego, 2012.07.25 19:43:57] |
|
Feralheart | hozzászólásai | válasz erre | 2012.07.25 14:35:23 (63897) |
Üdvözletem.
Samsung Galaxy Acem van és azt vettem észre, hogy a g:hu alkalmazás, ami a geocaching.hu hivatalos szoftvere nem minden készüléken pontos.
Édesanyám Samsung Galaxy 551én pontosabb. Illetve amikor a Deszki fánál kerestük a ládát, 3 készülék (Samsung Galaxy Mini, Samsung Galaxy Ace és Sony Ericsson Xperia X8) g:huja három különböző értéket mutatott. És csak a mini mutatott pontosan a ládára.
De az is érdekes, hogy az alap googlemaps meg pontos, így nem a készülékkel van a baj.
Valakinek van hasonló észrevétele?
Valaki tud esetleg megoldást a problémára? |
|
|
|