Összesen: 29 db hozzászólás
Pajkos | hozzászólásai | válasz erre | 2008.07.24 21:23:23 (32489) |
Ez az ember nem látta Sándor Györgyöt a Váci utcában, kezében egy Burda szabásminta-melléklettel, segítséget kérni az arra járóktól. Ha rájuk hallgat, akkor ma is ott bolyong a belvárosban. :-)[ előzmény: (32448) bregő és andorpapa, 2008.07.24 13:53:08] |
|
Pajkos | hozzászólásai | válasz erre | 2008.01.21 17:53:37 (24803) |
Velem történt ugyanez Venture Cx-el. Szerencsére itthon vásárolt termék, garanciaidőn belül történt. Szó nélkül cserélték, átregisztrálták a térképeimet az újra, frissítették a firmware-t is.
Sok szerencsét![ előzmény: (24801) sumesz, 2008.01.21 17:47:49] |
|
Pajkos | hozzászólásai | válasz erre | 2007.10.17 21:42:47 (21082) |
Valóban nem szokott meghibásodni. Mondjuk mindannyian. Van erről valami statisztika? Mert nekem kifejezetten jól jött, hogy itthon szó nélkül cserélték a Venture Cx-et. Magpettől tudom, hogy volt még egy eset. Egyszerűen nem lehetett bekapcsolni. Semmi előzmény, semmi durva bánásmód, vizet sem kapott.[ előzmény: (21069) Csuhás, 2007.10.17 19:48:35] |
|
Pajkos | hozzászólásai | válasz erre | 2007.09.04 21:16:28 (19743) |
Erre a kérdésre igazából Piret mester tudja a választ. Szerintem nem, egyszerű lekérdezésnek tűnik. Gyorsabb mintha több oldalt kérnél le egymás után, mire megtalálod azt, akit keresel. Persze ha gondot jelent akkor én is leszedem.[ előzmény: (19742) feri60, 2007.09.04 21:10:20] |
|
Pajkos | hozzászólásai | válasz erre | 2007.09.04 21:02:48 (19737) |
Még jó hogy tűzvédelmi főkapcsolót nem tettek rá. Mindegy, más legalább tanulhat belőle.[ előzmény: (19734) feri60, 2007.09.04 20:59:10] |
|
Pajkos | hozzászólásai | válasz erre | 2007.09.04 20:56:45 (19732) |
Van változás. Csak az SD kártyán a prücköt kellett áttolni. No comment. Illegalitásba vonulok.
Köszönöm a segítséget Feri![ előzmény: (19729) Pajkos, 2007.09.04 20:28:11] |
|
Pajkos | hozzászólásai | válasz erre | 2007.09.04 20:28:11 (19729) |
Biztos félreértettem valamit, mert most sem megy. Elvileg a MapSource alól is lehetne frissíteni. Kártyaolvasóm nincs, de TC alól látom mindkét meghajtót. Mármint amik az SD kártyán vannak. A másodikra nem enged másolni, mert írásvédett. Gondolom hogy oda kellene, mert mindkét meghajtón van gmapsupp.img nevű fájl, az elsőt übereltem, de nincs változás.[ előzmény: (19723) feri60, 2007.09.04 19:06:18] |
|
Pajkos | hozzászólásai | válasz erre | 2007.09.04 18:45:12 (19718) |
Üdvözlet mindenkinek!
A gondom ott kezdődik, hogy a Villanyvilágban nem adtak magyar nyelvű használati útmutatót a Nüvi 310-hez. Mellesleg ha valaki e-mail-ben elküldi az elektronikus verziót, akkor megköszönöm.
Adott egy Nüvi 310-es, SD kártyán hozzáadott NaviGuide 4.3 verzióval. Ezt szeretném frissíteni, de valamiért nem sikerül. A Mapsourceban "kikódoltam" a térképet, látszólag fel is tolja hibaüzenet nélkül az egyik meghajtóra. De a masinán nem változik a SW verziószáma.
A másik meghajtóra pedig nem megy fel, mert írásvédett.
Hogyan tovább? |
|
Pajkos | hozzászólásai | válasz erre | 2007.07.25 00:07:50 (18582) |
Másik példa, kicsit régebbi. Szilasligetre tartunk, a Hungária körút - Kerepesi út útvonalon, a 3-as főúton szoktunk menni. Gondoltam belevesszük a Naplás-tó és Cinkotai kiserdő ládákat is. Cél az egyik láda. Úgy elnavigált a Fogarasi út - Csömöri út felé, hogy öröm volt nézni! ;-([ előzmény: (18580) magpet, 2007.07.24 23:07:27] |
|
Pajkos | hozzászólásai | válasz erre | 2007.07.24 23:44:32 (18581) |
Mai példa. Délegyházáról jönnénk Csepelre. 51-es út, M0 Szigetszentmiklósi lehajtó, BP felé tartok... Mindenáron Szigetszentmiklós/Szigethalom felé akart elvinni, és onnan a kis-duna parti úton nagy kerülővel hazanavigálni. A csepeli temetőnél kapott észbe, és ott kezdett el használható útvonalat adni.
Már nem merem rábízni magam![ előzmény: (18580) magpet, 2007.07.24 23:07:27] |
|
Pajkos | hozzászólásai | válasz erre | 2007.07.24 22:35:07 (18574) |
Egyébként akkora hülyeségeket tervez, hogy az már nem írható a tervezés-beállítás számlájára![ előzmény: (18572) rekasi, 2007.07.24 22:31:50] |
|
Pajkos | hozzászólásai | válasz erre | 2007.07.24 22:33:34 (18573) |
Igen, ez lett volna a következő lépés. De most erősen morfondírozok a software 2.7.re való frissítésén.[ előzmény: (18572) rekasi, 2007.07.24 22:31:50] |
|
Pajkos | hozzászólásai | válasz erre | 2007.07.24 22:02:09 (18571) |
Mostanában azt vettem észre, hogy az útvonaltervezés borzasztó pocsékul működik használat közben. Akkora kerülőket tervez bele, hogy a hajam égnek áll tőle. Ezt a NG 4.4-től veszem észre. A mostani konfiguráció: Venture Cx, 2.6 sw verzióval, NG 4.51, és autózás közben csak az van bekapcsolva.
Az alábbi beállításokkal használom:
útvonaltervezés: leggyorsabb,
tervezés módszere: gyors tervezés,
a jármű típusa: autó/motor.
Valamint kerülje a megfordulásokat, fizetős utakat, autópályákat és a telekocsi sávokat.
Másnak nincs ilyen jellegű problémája? Esetleg megoldás? A FAQ-t olvastam, nincs benne! |
|
Pajkos | hozzászólásai | válasz erre | 2007.04.10 08:44:09 (16165) |
Ne keseredj el. A kütyük topicban nagyrészt a PDA és PNA kérdések és válaszok pörögnek. A Garmin cuccok közül pedig csak az antenna érzékenység merül fel kérdésként.[ előzmény: (16161) magpet, 2007.04.10 08:09:00] |
|
Pajkos | hozzászólásai | válasz erre | 2006.06.03 22:25:32 (8128) |
Köszönet mindenkinek. Trackman 8118-as hozzászólásában volt az igazság. A régi verziót eltávolítottam, az általa ajánlottat újra felraktam, és így már működik a dolog. |
|
Pajkos | hozzászólásai | válasz erre | 2006.06.02 10:11:24 (8105) |
Köszönöm a hozzászólásokat. A Trackman által ajánlott verziót tettem fel utoljára. A legördülő menüben külön-külön az utak, felületek és szintvonalak, valamint ezek kombinációi válaszhatók. Itt az utak + szintvonalakat választom. A Mapsource-ban a térképes rész jól mutatja. A kiválasztás(ok) után A MAP fülön a felsorolás megvan. Ezután adatátvitel történik, ami hibajelzés nélkül lezárul. A térkép beállításoknál a megjelenítés ki van pipálva.[ előzmény: (8100) lelcache, 2006.06.02 00:35:24] |
|
Pajkos | hozzászólásai | válasz erre | 2006.06.01 22:10:03 (8097) |
Ha szintvonalakat töltök fel, akkor szintvonalakat látok. Ha csak túraútvonalakat akkor azt. Ha a kettőt együtt, akkor csak az utakat látom.[ előzmény: (8096) Peter68, 2006.06.01 22:01:25] |
|
Pajkos | hozzászólásai | válasz erre | 2006.06.01 12:06:38 (8078) |
Sziasztok!
Kis segítséget kérek. Egy Etrex Legend készülékre szeretnék feltölteni szintvonalakat + turistautakat, de a kettőt együtt nem látom a készüléken. Forrás: turistautak.hu. A Mapsource-ban minden OK, ott korrektül megjelennek a vonalak. Ha külön-külön feltöltöm őket, akkor látszik az éppen aktuális anyag. Mi a hiba? |
|
|
|