Összesen: 5 db hozzászólás
VéPetya75 | hozzászólásai | válasz erre | 2018.05.16 18:36:33 (6628) |
Köszönöm a segitséget. Keresem is a menűjében ezt a beállitási pontot, de egyenlőre nem találom.
Na sebaj, ezzel már majd megbirkozom.[ előzmény: (6627) Hev, 2018.05.15 09:37:36] |
|
VéPetya75 | hozzászólásai | válasz erre | 2018.05.14 18:21:50 (6626) |
Üdvözlök mindenkit.
Nos, sikerült letesztelnem az uj készüléket, egy 3 napos csomagos gyalogturán.
Az OKT igazolófüzetem szerint, a tura( 10.számu Bodajk-Szárliget) 51 km. én ugy érzem kb 3--4 km et mentem a 3 nap alatt plusszban. Szállások, különböző látványoságok amik nem estek utba, de meg akartam nézni. Viszont a 3. nap végére mégis 62 km-et mutatott a számláló. Ez, hogy lehet? A füzetem pontatlan, vagy a készülé? Ami érdekes, hogy a szintekben nem volt eltérés. 3-4 méter maximum, de ezzel én nem foglalkozom. Viszont a kilométer az zavaró. Mi lehet az oka? |
|
VéPetya75 | hozzászólásai | válasz erre | 2018.05.03 20:04:11 (6621) |
Üdvözlök mindenkiit.
A mai napon boldog tulajdonosa lettem egy Garmin e-trex touch 35 készüléknek.
Szeretnék egy kis segítséget kérni hozzáértőktől, hogyan tudnám az Országos Kéktúra nyomvonalát rátelepíteni a készülékre.
A segítséget előre is köszönöm. |
|
|
|