Összesen: 10 db hozzászólás
Franci81 | hozzászólásai | válasz erre | 2009.07.08 13:56:15 (4111) |
Egy ilyen gpx fájlnál számit hogy melyik iránybol telljesitem? Mert pont forditva fogok menni,mint ahogy neked leirtam,és látom hogy az egyik városnál ott van a "vége" felirat.[ előzmény: (4107) Arti (junior), 2009.07.08 13:46:27] |
|
Franci81 | hozzászólásai | válasz erre | 2009.07.08 13:33:23 (4105) |
ehez nagyon balfasz vagyok,sorry.
egyszerüen már a 4.et csinálom és nem müxik.
csinálnál nekem egy Sümeg -Sárvár Kékturát, köszönöm.[ előzmény: (4104) Arti (junior), 2009.07.08 13:19:12] |
|
Franci81 | hozzászólásai | válasz erre | 2009.07.08 10:58:23 (4098) |
Sárvár-Sümeg szakasznál nem müködnek a linkek.Miután rákattintok az ömlesztett listához továbbit.
Vkinek megvan esetleg GPX-be ez a szakasz? |
|
Franci81 | hozzászólásai | válasz erre | 2009.07.08 09:36:02 (4088) |
Sziasztok!
Vki tud nekem késziteni egy GPX fájlt az Országos Kéktúra keleti részéröl? Irott kő-Keszthely-Zirc-Dorog szakaszrol.
Sajnos nincs Mapsource-om,és igy a turisutak.hu-s térképet sem tudom használni/szerkeszteni utvonalat.
Ami kint van kektura.eu oldalon azt nem tölti be a készülékem(garmin 605) ,valoszinüleg azért mert tul nagy a fájl.
Köszönöm.
wet@fibermail.hu
Ha küldene vki.
Franci |
|
|
|