Összesen: 5 db hozzászólás
pistika | hozzászólásai | válasz erre | 2008.11.30 21:31:23 (2156) |
Köszi!
Ezt nem gondoltam volna.
De ha már itt vagyok, még egy kérdés:
Valaki rájött már, hogy a Russa-ból hogy lehet csak néhány POI-t kiexportálni?
Mivel a POI-k között ott van mindig párezer ládaadat és kapcsolódó pont, ha egy kiránduláson felveszek 10-15 saját pontot, azokat esélytelen kimenteni? Csak kézzel leírva, egyenként?
Ez főleg track előkészítéskor lenne jó, most külön írkálok fel kézzel minden konverzió után minden pontot, ha tracket akarok beküldeni....
kösz,
pisti[ előzmény: (2155) zayd, 2008.11.30 18:19:31] |
|
pistika | hozzászólásai | válasz erre | 2007.04.03 00:02:41 (1420) |
Csak az a furcsa, hogy latom mindharmat.
Sot, probaltam torolni en is. Elvileg sikerrel, gyakorlatilag ott maradt.
Vagy van valami hosszabb kesleltetes?
pisti
[ előzmény: (1418) Csabesz, 2007.04.02 19:56:38] |
|
pistika | hozzászólásai | válasz erre | 2007.04.03 00:00:56 (1419) |
Koszi, valoban latok, csak nem gomb, csak link, s elkerulte a figyelmemet.
Kosz megegyszer!
Pisti
[ előzmény: (1418) Csabesz, 2007.04.02 19:56:38] |
|
pistika | hozzászólásai | válasz erre | 2007.04.02 18:58:36 (1417) |
Sziasztok!
Most láttam, hogy egy decemberben feltöltött pontom 3 példányban is felkerült. Kérem, aki tudja töröljön belőle kettőt.
Magasles a N 47° 42,7270' - E 18° 53,0050' koordinátán.
Vagy én is tudnám valahogy törölni?
köszi,
Pisti |
|
|
|