Összesen: 13 db hozzászólás
törölt nick 42 | hozzászólásai | válasz erre | 2019.07.16 15:08:41 (6786) |
A „kátyú” pontok (típus=akadály) a Garmin térképeken sorompóként jelennek meg.
Ezért javaslom az akadály típusú pontok jelölését megváltoztatni valami másra.
A sorompóknak úgy is külön típusa van.
Példa: kép1, kép2
Az összes kátyú: lista
|
|
törölt nick 42 | hozzászólásai | válasz erre | 2013.10.27 12:38:27 (5791) |
Turistaút-csomópont elnevezések
Példa
Jártam ennél, a pontnál:
http://turistautak.hu/poi.php?id=135256
a helyszínen az gondoltam hogy rossz helyen lévő POI, hiszen a vár nem itt van.
Hazaérve megkerestem az adatbázisban, és láttam hogy ez csak egy turistaút-csomópont.
A GPS-en csak egy i betűs ikon látszott, Salgóvár névvel (MapSource-ban ugyanez).
Maga a vár 300 méterrel arrébb van, innen nem is látszik
Szerepel mint kilátás, pecsételőhely, magaslat, de várként nem. Közel egymáshoz, ezért csak rázoomolva nem takarják ki egymást.
http://turistautak.hu/poi.php?id=3130
http://turistautak.hu/poi.php?id=2198
http://turistautak.hu/poi.php?id=3129
Javaslom a turistaút-csomópontok nevében is jelezni valahogy, hogy ez csak egy csomópont, vagy elágazás. (Mint az OKT csomópontoknál, pl OKTx (név).)
Főleg akkor ha a valódi pont nem is ott van.
Ezzel csak másoknak szeretnék segíteni, engem ez már nem fog többet megtéveszteni.
|
|
törölt nick 42 | hozzászólásai | válasz erre | 2013.01.22 19:06:52 (5306) |
A „ Magánterület, kutyával belépni tilos! ” táblát és környező utakat én mértem fel.
Töltöttem fel róla képet.
Az út egy 500 m-re lévő házhoz vezet, a ház a táblától nem látható, kerítés vagy sorompó itt nincs.
A „ -kutyával belépni tilos” részt nyugodtan töröljed, ha zavar.
[ előzmény: (5305) Old Eye, 2013.01.22 18:07:59] |
|
|
|