Összesen: 4 db hozzászólás
aulus | hozzászólásai | válasz erre | 2006.04.09 19:04:24 (209) |
Köszönöm a segítséget, de sajnos úgy tűnik, hogy csak egyenként tudom felvenni a pontokat, ugyanis nem tudom olyan módon megnyitni excelben, hogy miután módosítottam, visszamentsem. A mapsource mindig elszáll hibával.[ előzmény: (208) lelcache, 2006.04.07 20:40:05] |
|
aulus | hozzászólásai | válasz erre | 2006.04.06 18:27:52 (206) |
Az a feladatom, hogy térképen ábrázoljam őket. Terveim szerint a map source alatt fogom használni, mint poi-k, és ezt követően mondjuk a topoguide háttérrel nyomtatok belőle egy térképet. Fontos lenne nagyon, hogy map source alatt fusson, mint poik. GPS-be nem szánom feltölteni, inkább szemléltetőeszköznek gondoltam.[ előzmény: (197) Trackman, 2006.04.06 11:13:15] |
|
aulus | hozzászólásai | válasz erre | 2006.04.06 06:38:04 (194) |
Bocsánat, félreérthető voltam. Nem ide szeretném feltöltenia POI-kat, hanem map source alá kellene berakni. Nem azért nem osztom meg a társasággal ezt az adatbázist, mert irígy vagyok, hanem azért, mert ezek a POI-k nem tartanak közérdeklődésre számot, de elengedhetetlen, hogy térképen ábrázoljam őket.
Tehát map source alá kell feltölteni, és így szeretnék automatizmust. (Van olyan szélesség érték amit így adtak meg: 47,23121 és van csak ilyen 47,5 remélem nem kell majd kiegészíteni az összeset helyiérték szerint.)[ előzmény: (192) Trackman, 2006.04.05 21:51:50] |
|
aulus | hozzászólásai | válasz erre | 2006.04.05 20:44:01 (191) |
Szervusztok! Kaptam egy excel táblát, amin felveendő poik vannak. A oszlop: név b oszlop hosszúság c oszlop szélesség f oszlop magasság. Kérlek, hogy segítsetek hogyan tudnám ezt valami automatizmussal megoldani, mert több mint 200 poi-ról van szó. |
|
|
|