Összesen: 20 db hozzászólás
Gáspár Norbert | hozzászólásai | válasz erre | 2010.12.23 17:48:48 (3467) |
Nem is vagyok nagyokos. :)
Egyébként meg a FÖMI-t nem a koo-k érdeklik ugye... Hanem a pontok megléte, nem megléte, állapota... Legalábbis engem ezek érdekelnek. (Persze nem vagyok FÖMI, csak FÖ[ldmérő].)
A másik indok meg jogos. :([ előzmény: (3466) felazso, 2010.12.23 07:48:46] |
|
Gáspár Norbert | hozzászólásai | válasz erre | 2010.12.21 17:51:07 (3463) |
Én inkább azt az oldalát nézem, hogy végre lesz egy nyilvántartás, ami hitelesen prezentálja alappontjaink állapotát/létét. Hogy ez közben egy jó játék lesz, annak külön örülök. Annak, hogy valaki becsalja, hogy ott volt vagy nem, annak nem. De talán kárt nem okoznak vele, hiszen egy pontot elvileg többen is felkeresnek... Az meg, hogy esetleg csaló nyerne valamit... hát egészségére... :) De ne feltételezzünk már ilyet, na. Még el se indult semmi.[ előzmény: (3462) Kokó, 2010.12.21 15:10:38] |
|
Gáspár Norbert | hozzászólásai | válasz erre | 2010.12.18 18:22:05 (3439) |
1. Ezt honnan lehet leszedni legálisan?
2. kb. jó (dX:5m, dY:1m)
mondjuk ez egy vasbeton mérőtorony, szóval könnyű megtalálnod. :)
[ előzmény: (3438) Mengyán, 2010.12.18 18:10:39] |
|
Gáspár Norbert | hozzászólásai | válasz erre | 2010.12.18 17:44:13 (3437) |
1. 58202 soros :)
2. Ha kerekített értékek vannak benne, akkor tutti, hogy m élességgel adták meg. Bár ha excel, akkor nézd meg, lehet cm pontos, csak nem jeleníti meg.
3. Típus? Oda kéne lenni irva nekije :) kő tripód negyedrendű
[ előzmény: (3435) Mengyán, 2010.12.18 17:35:10] |
|
Gáspár Norbert | hozzászólásai | válasz erre | 2010.12.18 17:27:08 (3433) |
Nem. :) Hiszen a FÖMI-nél (és a körzeti/megyei földhivatalokban) cm pontosan van meg a koo., míg neked max. +-3-4 m (legjobb esetben) pontossággal.[ előzmény: (3432) Mengyán, 2010.12.18 17:13:23] |
|
Gáspár Norbert | hozzászólásai | válasz erre | 2010.12.18 16:48:23 (3426) |
Egyébként az az atlaszkreátor :) hogyan is szedi le a guglimapszot? :) Ne egy linket adj pls. (korlátozott az adatforgalmam) hanem röviden ismertesd. :)[ előzmény: (3425) Gáspár Norbert, 2010.12.18 16:34:06] |
|
Gáspár Norbert | hozzászólásai | válasz erre | 2010.12.18 16:34:06 (3425) |
Nem kell erőlködni. Úgyis megkapjátok majd a közelítő koo-t. Meg a környékeden lévő párat le is írhatod kézzel. :P[ előzmény: (3423) Mengyán, 2010.12.18 16:30:56] |
|
Gáspár Norbert | hozzászólásai | válasz erre | 2010.12.18 16:19:39 (3418) |
És ha az adott koo-n lefotózod a nagy semmit, akkor nagy szolgálatot teszel nekünk. :) Ugyanis így legalább tudjuk, hogy ott nincs semmi... :([ előzmény: (3415) t-kazi-Bágnes, 2010.12.18 16:11:15] |
|
Gáspár Norbert | hozzászólásai | válasz erre | 2010.12.18 16:18:27 (3417) |
De a pontszámokat ingyé' leírhatod... Ugyanis a kérdésed így hangzott: "Az viszont más kérdés, hogy milyen legális forrásból származik az elnevezésük?" Az elnevezése=pontszáma a pontnak.[ előzmény: (3414) olahtamas, 2010.12.18 16:10:30] |
|
Gáspár Norbert | hozzászólásai | válasz erre | 2007.04.25 15:33:16 (1492) |
Megnézem, ha arra járok, hogy mi van kiírva... Egy pár utcanevet megváltoztattak pár éve arrafelé, számozottról vmi mássá; lehet, hogy ezt is.[ előzmény: (1491) tibbi, 2007.04.25 12:34:47] |
|
|
|