Összesen: 6922 db hozzászólás
olahtamas | hozzászólásai | válasz erre | 2016.09.15 07:29:00 (6322) |
Attól az épület még ott van!
És annak lehet így fontos, aki már járt arra, ismét arra tervezi útját és számít arra a boltra.
[ előzmény: (6321) Hev, 2016.09.14 22:14:43] |
|
Hev | hozzászólásai | válasz erre | 2016.09.14 22:14:43 (6321) |
Ha egyszer megszűnt akkor miért nem törölve lett, ez így csak 'szemét'. Van bőven anélkül is, hogy így szaporodjon.[ előzmény: (6318) Kisdecso, 2016.09.06 08:25:15] |
|
Hev | hozzászólásai | válasz erre | 2016.09.05 20:11:42 (6317) |
Az OKT(x) csomópontnak a tényleges elágazásnál lenne a helye, de a turista utak sem úgy vannak berajzolva ha jól látom. Néztem az OSM-en ott az elágazás helye ez: N48 32.699 E21 27.731[ előzmény: (6315) fodor8peter, 2016.09.05 15:37:25] |
|
Hev | hozzászólásai | válasz erre | 2016.09.05 20:03:58 (6316) |
A turistaút csomópontot majd Güszi megmondja és ha kell áthelyezem.[ előzmény: (6315) fodor8peter, 2016.09.05 15:37:25] |
|
Güszi | hozzászólásai | válasz erre | 2016.08.22 16:31:51 (6311) |
Nem, ez egy apró baki, de aki elkövette, az minden tiszteletet megérdemel, ezért próbáltam óvatosan fogalmazni, nem szeretném megsérteni.
Sajnos, a bükki útjelző oszlopokon csak az van, hogy merre mennyi. De ez jól.
A csomópont nevét majormezei adta, és valóban, a Kis-hegy ott van a közelben, a Toldi-kapu jóval odébb.
Ha már írok.
Eleddig 225 azonosított bükki csomópontot találtam, csekély számút én rögzítettem, a többi megvolt.
Az útjelző oszlopok leginkább Heves megyében vannak.
Remélem, hamarosan közzétehetem a táblázatot, melyben a 225 csomópont neve és a csomópontban lévő POI (Útjelző oszlop) linkje lesz, némi statisztikázáshoz szükséges adattal kiegészítve.
Ennek alapján mindenki párosíthatja a csomópontot és az útjelző táblákat is megnézheti, közvetlen linken keresztül.[ előzmény: (6310) olahtamas, 2016.08.22 15:50:51] |
|
olahtamas | hozzászólásai | válasz erre | 2016.08.22 15:50:51 (6310) |
Mondjuk egy MTSZ gyártatta táblánál nem feltétlenül evidens, hogy egy oszlopon szereplő felirat megegyezik a hely nevével...
Bár gondolom itt nem ez a helyzet.[ előzmény: (6309) Güszi, 2016.08.22 15:27:46] |
|
Güszi | hozzászólásai | válasz erre | 2016.08.22 15:27:46 (6309) |
Megnéztem.
Köszi.
Nemrég "párosítottam" a bükki csomópontokat és a közvetlen közelükben lévő útjelző oszlopokat, és ekkor ugrott ki, hogy a csomópont Kis-hegy, az oszlop felirata meg Toldi-Bikk.
Most már OK.[ előzmény: (6308) Old Eye, 2016.08.22 13:27:41] |
|
Hev | hozzászólásai | válasz erre | 2016.08.19 12:53:32 (6305) |
Műszaki hiba volt, megcsinálták. A régi email címeket érintette, de levél nem veszett el csak várakozott! Már tökéletesen működik, én 1997 óta használom még a c3-as időkből, megfelel. (hol is volt akkor a gmail)[ előzmény: (6303) Ajtony, 2016.08.19 07:32:56] |
|
Ajtony | hozzászólásai | válasz erre | 2016.08.19 07:32:56 (6303) |
Nem vagyok profi, ezért kérdezem. Mi az, hogy az elküldött levélnél ne a freemailt használjuk? Ha egyszer a partner levélcíme XXX@freemail.hu (az enyém gmail). Van valami megoldás? Nekem is gyanús, hogy hosszabb ideje nem kapok választ egy freemail-os címtől.
[ előzmény: (6301) Bryan, 2016.08.07 18:31:36] |
|
Bryan | hozzászólásai | válasz erre | 2016.08.07 18:31:36 (6301) |
A freemail már ~18 évvel ezelőtt is egy nagy rakás k@ki volt, aki megbízhatóan működő e-mail szolgáltatást szeretne (szeretné megkapni a neki küldött levelet és valóban elküldeni az elküldöttnek hitt levelet), az nem ezt használja.[ előzmény: (6297) Hev, 2016.08.04 18:31:23] |
|
Old Eye | hozzászólásai | válasz erre | 2016.08.04 18:36:10 (6299) |
Elhisszük, nem kaptál levelet.
Hogy egyszerűbb legyen az élet, fodor8peter a hozzászólása megjelenése után POI szerkesztési jogot kapott.[ előzmény: (6297) Hev, 2016.08.04 18:31:23] |
|
Hev | hozzászólásai | válasz erre | 2016.08.04 18:35:05 (6298) |
Ez pedig egy kiegészítő információ, hátha mást is érint!
FREEMAIL Gépház Blog írja:
----------------------------------------------------------
16:18 | 2016. augusztus 02.
Javul a fiókelérési hiba
Kedves Felhasználók,
A meghibásodott gépünk okozta fiókelérési hiba folyamatosan javul, jelenleg nem terhelt időszakokban már lassan, de elérhetőek a levelek.
Az érintett fiókok elérése egyelőre még bizonytalan, erősen függ a levélforgalom mennyiségétől, terhelt időszakokban még mindig előfordulhat, hogy nem éritek el a leveleket. A következő napokban még tart a rendszer újraéledése, a stabilitás és a kiszolgálási sebesség várhatóan napról napra jobb lesz.
Azt javasoljuk, hogy a hiba végleges elhárulásáig próbáljátok a kevésbé forgalmas (reggeli vagy késő esti) időszakban elérni a leveleiteket, ekkor ugyanis gyorsabb kiszolgálásra lehet számítani.
Az okozott kellemetlenségekért az elnézéseteket, a következő napokra pedig még a türelmeteket kérjük.
Üdv,
a [freemail] csapata
11:32 | 2016. július 20.
Meghibásodott egy gépünk
Kedves Felhasználónk!
Egy gépünk meghibásodott, az ezen lévő felhasználók “A mappák lekérdezése sikertelen” hibaüzenetet kapnak bejelentkezés után. A hibáról tudunk, és dolgozunk a javításán. A levelek biztonságban vannak, a hiba alatt érkező levelek is megérkeznek ezekbe a fiókokba.
Azon dolgozunk, hogy mielőbb ismét hibamentesen elérjétek a hibában érintett fiókokat, a megoldásig szíves elnézéseteket és türelmeteket kérjük.
Üdvözlettel,
a [freemail] csapata
[ előzmény: (6296) fodor8peter, 2016.08.04 18:17:38] |
|
Hev | hozzászólásai | válasz erre | 2016.08.04 18:31:23 (6297) |
Akkor megismétlem a felhasználó nem kapott semmit!
Amúgy minden szerkesztői jogosultsággal rendelkező rajzoló tudja módosítani a POI-kat. Nem túl bonyolult, áthelyezésnél csak arrébb kell húzni! Köszönöm Tamásnak a gyors segítséget!
[ előzmény: (6296) fodor8peter, 2016.08.04 18:17:38] |
|
Güszi | hozzászólásai | válasz erre | 2016.07.20 08:39:59 (6288) |
Van egy kis problémám.
Az alábbi POI turistaút-csomópont típusú, ne nem ezzel van a probléma.
A baj az, hogy sok hasonló nevű van, és ha itinert kérek, akkor mindig keresgélni kell a listában.
Ha nem gond, át kéne nevezni, 'Hideg-kút, csomópont' a javaslatom.
Köszönöm.
http://www.turistautak.hu/poi.php?id=149663
|
|
Blue Mali | hozzászólásai | válasz erre | 2016.06.01 23:23:59 (6286) |
Bocsánatot kérek!
Nekem a gps-ben a régi pecsételőhely POI volt benne. Ezért töltöttem fel új POI-t, pecsételőhelyet.
Nem szerettem volna POI-t szaporítani! [ előzmény: (6284) K.L., 2016.06.01 10:38:29] |
|
Old Eye | hozzászólásai | válasz erre | 2016.06.01 12:41:45 (6285) |
Köszönjük az értesítést! Módosítottuk az eredeti POI-t.
Blue Mali valószínûleg nem vette észre, megjegyzést fűzhet a már meglévő POI-hoz.[ előzmény: (6284) K.L., 2016.06.01 10:38:29] |
|
FTom | hozzászólásai | válasz erre | 2016.04.24 18:25:12 (6283) |
Köszönöm a választ. A Kati hídnál módosítottam a megjegyzést, a Homoki majornál töröltem.[ előzmény: (6282) Güszi, 2016.04.24 08:34:59] |
|
alnibell | hozzászólásai | válasz erre | 2016.04.23 14:12:55 (6281) |
Amennyiben nem korlátozzák, ill. tiltják az egyidejű tömeges POI feltöltést a web-felületen, akkor akár a jó szándék által vezérelve is kerülhetnek az adatbázisba nem ellenőrzött téves adatok. Ezek fellelése,megszüntetése pedig csak egyedenként lehetséges, azaz nagyon macerás.
Persze erről sem kell tudomást venni, ha tök mindegy, hogy mi kerül az adatbázisba. Sőt akár törölni is lehet. |
|
Güszi | hozzászólásai | válasz erre | 2016.04.20 17:59:34 (6280) |
Bocs, de a publikus címem jelenleg nem működik:-(
Én vagyok a ludas, javítanom kéne.
A jelenleg elérhető:
sebistvan2 a sebistvan helyett, a többi változatlan.
Bocs a kellemetlenségért. Várom a levelet.[ előzmény: (6279) FTom, 2016.04.20 14:08:47] |
|
FTom | hozzászólásai | válasz erre | 2016.04.20 14:08:47 (6279) |
Próbáltalak elérni a freemail címeden, turistaút-csomópontokkal kapcsolatban. Nem működött (address rejected).[ előzmény: (6275) Güszi, 2016.03.25 15:22:01] |
|
|
|