A láda 4 füles konyhai doboz, a kilátó faszerkezetében. A legfelső szint alatti platformról lehet elérni. Egy vízszintes elemen ül a legfelső szint födéme alatt. /foto/A lépcsőre fellépve elérhető.
A hely ahová a láda kalauzol Titeket Sopron legújabb kilátója (...volt 2005 tavaszán).
A múlt század elején élénk turista élet volt a városban és a környező hegyeken és dombokon több olyan pihenőház vagy kilátó is állt amelyeknek ma csak romja vagy részletei láthatóak.
Egy szép kezdeményezés során a 2004 év végén a volt Hubertus (Óhubertus) ház helyén egy szép fakilátót emeltek. Innen remek kilátás nyílik a Lővérekre, a városra, a Fertő tóra és a valamikori magyar, ma osztrák településekre (pl. Fraknó), továbbá a mindig is Ausztriához tartozó Schneeberg és Rax vonulatai is feltűnnek a távolban. Ez a látvány tiszta időbe szép fotótémákat kínál.
Ládatörténet:
2018. dec. 15. A láda több mint 4 hónapja beteg volt, a ládagazda már nem aktív (vagy nem látszik javítási szándék), a ládaoldal nincs aktualizálva, ezért a Ládadoki javaslatára adoptálhatóvá teszem. [Admin(Fazék)]
2019.01.04 - A láda adoptálása
2019.02.03 - A láda újrarejtése új helyen új rejtekben.
2019.12.14 - A rejteket valaki ellopta. Újrarejtésig betegre állítva.
2020.08.18 - A láda ideiglenesen újrarejtve
2020.11.22 - Ideiglenes láda kicserélve, hely maradt
2022.05.14 - Anikó & Gyuri pótolta egy ideiglenes rejtéssel az elveszett ládát.
2022.08.27 - Dr Lada pótólta a ládát, köszönet érte
2026.01.15-én a láda adoptálásra került.
2o26.03.16 - Képek bővitése.
Megtaláltam, köszönöm a rejtést!
Valóban magasan van a láda ahogy a kilátás is..., ;) lehetett volna egy kicsit gondolkodni azon hogy az alacsonyabb emberek ezt hogyan oldják meg ;) [Geoládák v4.5.10]
Megtaláltam.
Köszönöm a lehetőséget.
[g:hu+ 2.10.16]
A lista az oldal alapbállításának megfelelően nem mutatja az összes bejegyzést (947 db), az összes megjelenítéséhez kattints ide. Az alapbeállítást (25 db) felülbírálhatja a felhasználói beállítás, amit bejelentkezve a felhasználói adatok között tudsz megváltoztatni.