Ma délután kerestem meg
GCXM24 nagyatádi ládáját, s ha már elautóztam Pécsről odáig, akkor a környékbeli dobozokat is megkerestem. Ennek keretében próbáltam megkeresni ezt a ládát is. A romoknál nem jártam sikerrel, és gyenge mentség, hogy a környék ma már teljesen másképp néz ki, mint a ládaoldal fotóin.
Megkerestem a diófát, ahol meg is találtam a pótládát. A benne lévő logfüzet több traumát is elszenvedett, először megázott, aztán pedig megfagyott, most leginkább egy jégkockára hasonlít. Megpróbáltam kézmeleggel felolvasztani, valamennyire az első oldalt fel lehetett hajtani, annyira, hogy kikövetkeztethető volt a jelszó (első? második?) szava. Egy melléknevet betűztem ki, de ezt nem fogadta el a rendszer jelszóként. Még próbálkoztam, de sajnos, a jelszó többi része elázott, s mivel a logfüzet amúgy is ramaty állapotban van, nem mertem jobban kinyitni.
A beszámolóm és a mellékelt fotók alapján szeretném, ha elfogadnád a bejegyzésemet találatnak.
[Jóváhagyta: Ajtony, 2025.01.02 07:37]
Köszönöm szépen a jóváhagyást!