Mikor legyen beteg az ember, ha nem akkor, mikor végre kirándul? Így aztán erőt tartalékolva felültünk a felvonóra, és a kiskört jártuk be, a láda felé kezdve. Rég találtunk már úgy ládát, mint ezt. Sajnos valaki vicces kedvében volt, és kirakta a szikla tetejére a dobozt, nyitott tetővel :(. Tele volt vízzel, esélytelen volt pecsételni, írni a szétázott logbookba. Kitörölgettük, majd kicsit jobban elrejtettük. Leérve beültünk a kocsiba, és eleredt az eső.