Balkáni nyaralásunk tengerparti napjai.
A hegyi túrák után jól esett kicsit lazulni a tengernél. 10 éve jártunk itt utoljára, már akkor megtanultuk, hogy Neszebárt kizárólag reggel érdemes megnézni: napközben odasülsz az aszfalthoz, este lépni nem lehet a tömegtől.
Most reggel is kellemes, nyugis volt az óváros, egy kis pékségben vettük helyi bulocskát, majd jártunk egyet.
A doboz a helyén van, a fedele sajnos repedt (valószínűleg nem függetlenül a rápakolt kövek mennyiségétől), de enyhén fejjel lefelé visszarakva száraz marad a belseje.
Köszi.