Kisterenyére vonattal érkeztem, innen kerékpárral gyűjtöttem a ládákat az Ivád - Mátraballa - Mátraderecske - Recsk - Mátraháza - Mátrafüred - Gyöngyös útvonalon. Ma végre minden stimmelt: szép őszi idő, világos telepítésű ládák, sár nincs :-).
Három nappal korábban már rám sötétedett, ezért
GCLYUK-kal együtt bemelegítésként e két ládával kezdtem a napot.
Az ajánlott letéréstől kerékpározható az út egészen a ládától kb. 300 m-ig, utána át kell kelni a patakon, és toronyiránt közelíteni. A láda azonnal meglett. Beállítottam a bicót a confluence pontba, hadd hasogassák a földkörök a gépet :-).
A darabolódás után visszabattyogtam a füves földútig, aztán Mátraballa - Mátraderecske következtek.