Előzmények
befi | hozzászólásai | válasz erre | 2013.02.22 07:27:38 (1634) |
Két automatikusan elfogadott túranapból miért csak egyet számolt el a rendszer? Pontok nem km.[ előzmény: (1632) Old Fairy, 2013.02.21 22:11:29] |
|
Old Fairy | hozzászólásai | válasz erre | 2013.02.21 22:11:29 (1632) |
Köszönöm a türelmet, a Beküldés újra használható.
A szakaszok, napi adagok hosszainál az új szabályok szerint (kerékpáros 10 illetve 20 km) automatikus az elfogadás.
A nyomvonalaknál is elnézőbb a program: kerékpárosnál 15 m, gyalogosnál 7.5 m a legkisebb átlagos nyomvonalpont-távolság ("tracksűrűség").[ előzmény: (1627) Old Fairy, 2013.02.21 18:50:08] |
|
Old Fairy | hozzászólásai | válasz erre | 2013.02.21 18:50:08 (1627) |
Az imént átállítottam az automatikus elfogadás határát a kiírásban szereplő 20 méterre. A 2528. és annál kisebb sorszámú nyomvonalakat most visszaküldöm. Technikailag így oldható meg a leggyorsabban a találátkeresés újrafuttatása.
Egyelőre kikapcsoltam a beküldés funkciót, hogy ne legyen gabalyodás. Itt a fórumon jelzem, amint végeztem. (A trackfeltöltés természetesen továbbra is működik.)[ előzmény: (1623) DonRazzino, 2013.02.21 17:39:33] |
|
DonRazzino | hozzászólásai | válasz erre | 2013.02.21 17:39:33 (1623) |
Fairy! A feldolgozó oldalon a megengedett hibahatárt átállítod 20-22 méterre, hogy lássuk nagyjából "az ábrát". Vagy ez bonyolult művelet? |
|
|
|