Előzmények
Attibati | hozzászólásai | válasz erre | 2014.06.10 23:52:54 (2934) |
Továbbra sem értem. A 1311-es szakasz, valódi mérésnek tűnik, minden útponthoz idő van rendelve. Egy másik GPS-ből származnak az adatok?[ előzmény: (2932) Csirimojo, 2014.06.10 10:16:57] |
|
Attibati | hozzászólásai | válasz erre | 2014.06.09 22:09:36 (2926) |
Ez egy elég zavaros track. Már a feldolgozó program sem tudta értelmezni rendesen, mert 10:00-10:38 időpontok közé teszi az út megtételét. Megnyitni nem lehet Mapsource alatt. Gpsbabellel sikerült átkonvertálni gdb formátumra, abban viszont több áthúzás is van.
A trackbe ne rajzolj bele, inkább jelezd egy levélben nekem, és ha jogosnak találom a kérésed jóváírom az érintett pontokat.
A tracket töröltem, az eredetit töltsd fel újra.[ előzmény: (2925) Csirimojo, 2014.06.09 21:37:41] |
|
Csirimojo | hozzászólásai | válasz erre | 2014.06.09 21:37:41 (2925) |
Kedves Adminok!
Pünkösd hétfőn bejártuk Debrecent. Sajnos az egyik pontnál megmakkant a GPS, amit csak km-ek múlva vettem észre, akkor indítottam újra. A közte lévő útvonalat kiegészítettem (gondolom ez látszik - #1303 Debrecen.gpx). Ha így nem elfogadható a track, akkor természetesen törlöm. Köszi! :) |
|
|
|