Előzmények
zakany | hozzászólásai | válasz erre | 2014.06.22 01:28:57 (2942) |
A láda lehet rossz koo-n volt. Kicsit odébb rejtik... ki nézi a GPS-t ha mér kézben a láda:)[ előzmény: (2941) Attibati, 2014.06.22 00:08:58] |
|
Attibati | hozzászólásai | válasz erre | 2014.06.22 00:08:58 (2941) |
A GPS kijelzőjén is 5 méter volt? Addig kell helyezkedni, amíg a GPS nem "érzi" úgy, hogy megfelelő távolságba kerültél a ponthoz. Lehet, hogy ez 20 méterre fog bekövetkezni a valódi rejtektől.[ előzmény: (2940) peterpan, 2014.06.21 23:24:07] |
|
peterpan | hozzászólásai | válasz erre | 2014.06.21 23:24:07 (2940) |
Basszus, ha nem vagdosom le a "sallangot" a trackről, akkor a kerékpáros simán megvan 20km :o
Ami az 5 méteres megközelítést illeti, konkrétan a jobb kezemben volt a GPS, a balban meg a láda. Ennél jobban nehezen lehet megközelíteni. Ja, és nem vagyok DNS hibás gibbon 5 méteres karokkal :) [ előzmény: (2939) Attibati, 2014.06.21 20:39:46] |
|
Attibati | hozzászólásai | válasz erre | 2014.06.21 20:39:46 (2939) |
A Gcdbaz-1 találatot elfogadtam. Érdemes nem csak arra törekedni, hogy 20 méteren belül kerüljünk a ládához, hanem érdemes 5 méteren belül megközelíteni azt, így biztos nem probléma a megfelelő távolsággal.
A másik három tracked nem éri el a minimális 10 illteve 20 kilométeres távolságot ezért nem fogadta el őket a rendszer.[ előzmény: (2938) peterpan, 2014.06.21 19:35:17] |
|
peterpan | hozzászólásai | válasz erre | 2014.06.21 19:35:17 (2938) |
Kedves Attibati,
Röstellem, hogy megint hozzád fordulok, de akad megint egy kis tennivaló a trackjeim körül:
- A 1501 azonosítójúban a GCDBaZ-1 pontot nem ismeri el, pedig menten be is logolom a megtalálást.
- Három másik track (1483, 1485, 1486) pedig teljes kudarc.
Ez utóbbira szerintem van user oldali megoldás, ezért ha kioktatnál rá azt jó néven venném.
Köszönöm! |
|
|
|