Előzmények
Attibati | hozzászólásai | válasz erre | 2014.07.29 15:25:54 (2986) |
A "számol" mezőt igenre állítottad? Azt én nem tudom megváltoztatni, a rendszer alapból nem-re állírja.[ előzmény: (2985) Csirimojo, 2014.07.29 13:37:56] |
|
Csirimojo | hozzászólásai | válasz erre | 2014.07.29 13:37:56 (2985) |
A széttöredezett, ám elfogadott trackemnél (#1310, #1312) a legördülőben megjelenik, hogy el vannak fogadva a pontok, de az összesítésben nem jelennek meg. Lehet-e ezt orvosolni?[ előzmény: (2936) Attibati, 2014.06.11 21:02:47] |
|
Csirimojo | hozzászólásai | válasz erre | 2014.06.11 12:18:54 (2935) |
a 1310 és 1312 szakaszok a mértek, a közbenső méretlen 1311-es szakaszt Endomondoval rajzoltam. Az idők nem tudom, hogyan kerültek mellé. [ előzmény: (2934) Attibati, 2014.06.10 23:52:54] |
|
Attibati | hozzászólásai | válasz erre | 2014.06.10 23:52:54 (2934) |
Továbbra sem értem. A 1311-es szakasz, valódi mérésnek tűnik, minden útponthoz idő van rendelve. Egy másik GPS-ből származnak az adatok?[ előzmény: (2932) Csirimojo, 2014.06.10 10:16:57] |
|
Attibati | hozzászólásai | válasz erre | 2014.06.09 22:09:36 (2926) |
Ez egy elég zavaros track. Már a feldolgozó program sem tudta értelmezni rendesen, mert 10:00-10:38 időpontok közé teszi az út megtételét. Megnyitni nem lehet Mapsource alatt. Gpsbabellel sikerült átkonvertálni gdb formátumra, abban viszont több áthúzás is van.
A trackbe ne rajzolj bele, inkább jelezd egy levélben nekem, és ha jogosnak találom a kérésed jóváírom az érintett pontokat.
A tracket töröltem, az eredetit töltsd fel újra.[ előzmény: (2925) Csirimojo, 2014.06.09 21:37:41] |
|
Csirimojo | hozzászólásai | válasz erre | 2014.06.09 21:37:41 (2925) |
Kedves Adminok!
Pünkösd hétfőn bejártuk Debrecent. Sajnos az egyik pontnál megmakkant a GPS, amit csak km-ek múlva vettem észre, akkor indítottam újra. A közte lévő útvonalat kiegészítettem (gondolom ez látszik - #1303 Debrecen.gpx). Ha így nem elfogadható a track, akkor természetesen törlöm. Köszi! :) |
|
|
|