Előzmények
tavarga | hozzászólásai | válasz erre | 2005.01.26 10:57:02 (3047) |
Nekem ez a TopoFusion-os megjelenítés nem működik, azt mondja, hogy illegal SceneID, amikor a letöltéshez ér. Nem állítottam be rajta semmit, Te csináltál valamilyen speciális konfigurálást?
[ előzmény: (3010) Joey, 2005.01.25 16:37:58] |
|
Joey | hozzászólásai | válasz erre | 2005.01.25 16:37:58 (3010) |
Igen, LandSat 16M, 64M és 256M (azt hiszem / pixel) felbontású képek vannak. Ez sajnos elég rossz, mert ugyanezt az amerikai kontinensen 1M, 2M, 4M, 8M, 16M ..... felbontásokban is tudja, sőt ott még repülőgépekről készített felvételek is vannak SŐT ott az egész TÉRKÉP formában is megvan. Azt igérték a fejlesztők (nem tőlük függ sajnos) hogy nálunk is lesznek finomabb felbontások, ha elérhetővé teszi ezeket a mittudoménmelyik cég. Ami most látszik az bezony mind a NASA-tól jön.
Nem bírok betelni a programmal! A következő képek mind a Golden Gate híd déli oldalánál található részről készültek...
64M LandSat http://kaszast.freeweb.hu/topo/goldengate_del_64m.jpg
2M Topo http://kaszast.freeweb.hu/topo/goldengate_del_topo_2m.jpg
1M Légi http://kaszast.freeweb.hu/topo/goldengate_del_1m.jpg
ez már nayon durva!
0.25M Légi http://kaszast.freeweb.hu/topo/goldengate_del_25cm.jpg
és
64M LandSat 3D http://kaszast.freeweb.hu/topo/goldengate_del_64m_3d.jpg
Mostmár nem offolok többet :)
[ előzmény: (3007) HanDor, 2005.01.25 16:13:21] |
|
|
|