Előzmények
Tibor69 | hozzászólásai | válasz erre | 2008.10.22 20:32:27 (37447) |
Szia!
Sajnos nem értem, amit írtál. Ha bejelölöm a geoládát, "menj ide" funkcióval célállomásnak a sárga összekötő vonal eltűnik 20 méteres távolságban. Azaz a táv a célig mező - jelet mutat és a mutató is. Hol látod ilyenkor a láda távolságát, ha a kijelölt cél eltűnik?[ előzmény: (37446) totzoli65, 2008.10.22 16:18:56] |
|
totzoli65 | hozzászólásai | válasz erre | 2008.10.22 16:18:56 (37446) |
Szia!
Amíg Russáztunk, a 20 méteren belül kijelző nagyítása az 5 méteres értékig, és akkor látod a fekete háromszög(Te) és a ládaikon közti irány távolságot, illetve a mezők alján, vagy "műszerfal nézetben" valamelyik mezőnek a távolság, másiknak az irány értéket adod meg és voilá! :-)
De elárulom, hogy mire idáig eljutottam, hogy: "előttünk jobbra kb. 6 méter" addigra a Nejem, akit nem zavart a készülék ebből az infóból már fogta a ládát a kezében! :-)[ előzmény: (37445) Tibor69, 2008.10.22 14:54:07] |
|
Tibor69 | hozzászólásai | válasz erre | 2008.10.22 14:54:07 (37445) |
GisRussával geoládázunk és sajnos olyan beállítást nem tudok rajta amivel közvetlenül a ládához lehet navigálni. Ha a ládát 20 méterre megközelítem akkor a megérkezett a célhoz hangüzenettel a navigáció is eltűnik. A russa enciklopédiában olvastam erre vonatkozóan ötletet, de az sem működik, vagy valamit rosszul értelmezek.
Milyen megoldást tudtok javasolni a fenti problémámra. Vagy valamilyen más program esetleg? De nem szívesen "válnék" meg a GIS Russsától. |
|
|
|