Nekem is van ilyenem, ha jól emlékszem, összesen három alkalommal fordult elő, hogy NEM felejtettem magammal vinni... :-)))
Nekem eddig a hosszú (lehetőleg gallyas végű) bot és a Brezko által is említett "határozott fellépés" vált be leginkább... :-))[ előzmény: (42373) Yoss, 2009.06.22 12:23:04] |