Hasonlóképp, bár a tár nem forog benne. (Természetesen engedéllyel, és csak gáz/riasztó.)
Viszont szerencsére eddig úgy működik az eszköz, mint az esőkabát: ha nem felejtem otthon, akkor sosincs rá szükség. Ha veszedelmesnek tűnő helyre megyek, akkor igyekszem magamhoz venni, de eddig még sosem kellett használnom. Így aztán kicsit tartok is a hatásfoktól, de közben meg a próbára sem vágyom igazán. Te már próbáltad "élesben"?[ előzmény: (42382) Enikő&András, 2009.06.22 15:57:13] |