Előzmények

Enikő&Andráshozzászólásai | válasz erre | 2009.06.22 20:35:19 (42398)
Ismerem a típust :-) Kinézetre is komoly.
Mit szólsz egy kis chloracetophenol-hoz? :-P
[előzmény: (42396) Moo, 2009.06.22 20:27:01]

Moohozzászólásai | válasz erre | 2009.06.22 20:27:01 (42396)
Nekem volt szerencsém kipróbálni a forgómat (RG89) 2 és 4 lábú modelleken is! Előbbi "részeg csöves" kivitelű, utóbbi loncsos, illetve a másik esetben morgós kivitel volt! Garantáltan hatásos! (Ha nem feléd fúj a szél) :D Ajánlott a 120 mg PV illetve a 80 mg CS töltényeket felváltva tárazni!
[előzmény: (42386) magpet, 2009.06.22 16:48:27]

magpethozzászólásai | válasz erre | 2009.06.22 16:48:27 (42386)
Hasonlóképp, bár a tár nem forog benne. (Természetesen engedéllyel, és csak gáz/riasztó.)
Viszont szerencsére eddig úgy működik az eszköz, mint az esőkabát: ha nem felejtem otthon, akkor sosincs rá szükség. Ha veszedelmesnek tűnő helyre megyek, akkor igyekszem magamhoz venni, de eddig még sosem kellett használnom. Így aztán kicsit tartok is a hatásfoktól, de közben meg a próbára sem vágyom igazán. Te már próbáltad "élesben"?
[előzmény: (42382) Enikő&András, 2009.06.22 15:57:13]

Enikő&Andráshozzászólásai | válasz erre | 2009.06.22 15:57:13 (42382)
Nekem ami legjobban bevált egy forgótáras :-)
[előzmény: (42381) Ládafia, 2009.06.22 15:34:21]

Ládafiahozzászólásai | válasz erre | 2009.06.22 15:34:21 (42381)
Nekem is van ilyenem, ha jól emlékszem, összesen három alkalommal fordult elő, hogy NEM felejtettem magammal vinni... :-)))

Nekem eddig a hosszú (lehetőleg gallyas végű) bot és a Brezko által is említett "határozott fellépés" vált be leginkább... :-))
[előzmény: (42373) Yoss, 2009.06.22 12:23:04]

Yosshozzászólásai | válasz erre | 2009.06.22 12:23:04 (42373)
Nekem ilyenem van ilyen esetekre. Eddig bevált, bár túl sokszor nem volt rá (hálistennek) szükség.
[előzmény: (42372) kovaripeti, 2009.06.22 12:04:28]

kovaripetihozzászólásai | válasz erre | 2009.06.22 12:04:28 (42372)
Na látom azért többnek volt már valamilyen rémtörténete :)
[előzmény: (42371) vmlinuz, 2009.06.22 11:58:54]

vmlinuzhozzászólásai | válasz erre | 2009.06.22 11:58:54 (42371)
A Bekecs tetőről jöttem lefelé bringával, s két kutya kezdett utánam futni valami domboldalról. Aztán megálltam s leszálltam, mire a kutyák is megálltak s ugattak egy darabig, de nem jöttek túl közel. Továbbindultam s már nem jöttek utánam.
[előzmény: (42366) kovaripeti, 2009.06.22 11:01:17]

kovaripetihozzászólásai | válasz erre | 2009.06.22 11:01:17 (42366)
Másnak is volt már hasonló menekülése ládázás közben?
kovaripeti hozzászólása

Bejelentkezés név:  jelszó:   [regisztráció]