Előzmények
Attibati | hozzászólásai | válasz erre | 2011.09.07 15:32:40 (59221) |
Ilyen fok érték nem lehet. A cikkben 46.84412 szerepel, ez fok egységben van. A GPS-be általában fok, perc formátumban visszük be a szög értéket, azaz a tizedespont utáni részt (.84412) megszorzod hatvannal.[ előzmény: (59220) koszta, 2011.09.07 15:25:41] |
|
koszta | hozzászólásai | válasz erre | 2011.09.07 15:25:41 (59220) |
Nem boldogulok az átváltással ez akkor milyen formátum? 46°84 4.12 fok perc másodperc?[ előzmény: (59212) Petán, 2011.09.07 14:32:09] |
|
Petán | hozzászólásai | válasz erre | 2011.09.07 14:32:09 (59212) |
Sziasztok....
Az alábbi programra szeretném felhívni a figyelmeteket:
http://www.fmh.hu/utazo-belfold/20110906_tanuhegyek_csodas_vilaga
A Koo-kal kapcsolatban csak annyit: Az újságban ilyen formátumban jelentek meg: 46°84 4.12 ; 17°16 6.69
Ezt a formátumot nem igazán értem... ha valaki tud segíteni, kérem írjon "Emilt"!!! ( Az adott netes oldal koo-i pedig a szántóföld kellős közepébe visznek minket...)
Olvassátok el a kiírást, és fejtsük meg együtt, hogy hol lehet a hiba....
Előre is köszönöm a segítségeteket!!!
Üdv.: Petán |
|
|
|