Előzmények
Togo | hozzászólásai | válasz erre | 2011.12.06 23:53:02 (61751) |
Pedig azt hittem, hogy a nagyobb képernyő megoldja, de ahogy elnézem tipikusan ugyan azok az elütések mint az enyémen. Ezek szerint billentyűzetfüggő, mit érzékel. Én már rutinból olvasom át amit leírok és javítgatom. :)[ előzmény: (61750) magpet, 2011.12.06 23:49:12] |
|
magpet | hozzászólásai | válasz erre | 2011.12.06 23:47:22 (61749) |
Emlékeim szerint a Saját mappára jobb klikk, aztán exporz, vagy mentés, vagy iéyesmi. Itt váladztható a gpx, ami aztán mehet pl. mapsourceba, onnan meg alár txt-be az excel számára.[ előzmény: (61747) Vgyuri, 2011.12.06 23:43:13] |
|
Vgyuri | hozzászólásai | válasz erre | 2011.12.06 23:43:13 (61747) |
Ha egyszer ki tudnám hozni a koordinátákat, van egy Excel táblám, amivel el tudom tolni. Még forgatni sem kell, csak lehozni egy kicsit délnyugatra.
MapSourceban hogy tudom a sziluetképemet rátenni a térképre?
Mapeditben van ilyen lehetőség, ott bitmapet be lehet kalibrálni, csak meg kell tanulni.
De Oziban is meg lehet csinálni, és ott sokkal könnyebb sorozat waypointot csinálni. Ezzel kellett volna kezdeni :-(
[ előzmény: (61746) Mákos, 2011.12.06 23:08:17] |
|
Mákos | hozzászólásai | válasz erre | 2011.12.06 23:08:17 (61746) |
Jól néz ki, de szerintem a városba nem nagyon lehet eldugni a ládákat. Meg a mező közepén se nagyon, az első szántáskor annyi nekik.
Amúgy én inkább mapsource-ban rajzolnám, és akkor nem kell kinyerni semmit sehonnan, mehetnek GPS-be egyből. Próbáld úgy pozicionálni (akár elforgatással is), hogy ne legyen benne sűrűn lakott város, szántóföld, stb.[ előzmény: (61745) Vgyuri, 2011.12.06 23:03:52] |
|
Vgyuri | hozzászólásai | válasz erre | 2011.12.06 23:03:52 (61745) |
A kép egyébként megnézhető a www.compumap.hu/gobept.jpg címen.
Azt még nem gondoltam végig, hogy hova tudnám a városban eltenni a ládákat[ előzmény: (61744) Vgyuri, 2011.12.06 23:00:23] |
|
Vgyuri | hozzászólásai | válasz erre | 2011.12.06 23:00:23 (61744) |
Megpróbálkoztam egy PT-vel, megcsináltam 230 pontot Dunakeszire a reptér környékéra a Google Earth-ban. A már említett Góbé vitorlázógép konturját adná ki. De hogy tudom a GE-ből kihozni a 230 saját pontot? A Saját pontok mappában van, egyenként ki tudnám tenni .kmz fájlba, de ezt 230x megcsinálni kicsit strapás. Nincs valami elegánsabb módszer? |
|
|
|