Előzmények
scele | hozzászólásai | válasz erre | 2012.02.27 12:13:10 (62776) |
Nem így számoltam, az biztos.
A gps akkor is ingadozik +-1 métert, amikor síkon haladsz. Erről bővebben szerintm jekaeff tud bővebben beszámolni. http://geocaching.hu/users.geo?id=9508
Az ő szoftverét és a googliearth szoftvereket használtam és ezekből számoltam ki a helyes értéket.
A tracklog ami fent van, kb. 6 különböző gps, és nagyon sok darabból van összeillesztve. Az csak az útvonal követhetősége miatt letölthető, szinteket abból számolni nem érdemes.[ előzmény: (62775) Rife + KisRife, 2012.02.27 12:08:45] |
|
Rife + KisRife | hozzászólásai | válasz erre | 2012.02.27 12:08:45 (62775) |
Ezt hogy számoljátok? Én áttöltöttem excelbe a középtáv trackjét, összeadtam a pontok között, ahol ez pozitív volt, vagyis felfelé mennék, így 1200m fölötti érték jött ki :(
A műszer, térkép pontossága miatt +- becsúszhatnak hibák, de gondolom, ezek azért kioltják egymást.
[ előzmény: (62774) Attibati, 2012.02.27 12:01:05] |
|
|
|