Dec.24.-én hajnali 5:00-kor kellett volna nyilvánossá tenni a GCXM20 koo-it, aztán nem lett volna probléma.
Egyébként nem várom el egyetlen jogosultsággal rendelkezőtől, hogy ezért jó korán felkeljen, de egy ilyen automatizáció lehetne a rendszerben... |