Előzmények
gusty | hozzászólásai | válasz erre | 2021.07.12 14:51:59 (80222) |
Na, beleástam magam, s optimalizáltam egy kicsit. Most a caches.geo a Geomap választása után közvetlenül a Geomapnak adja át az id-kat, s a teljes találati listáét, tehát mindegy, hogy a lapozás mire van állítva.
A felesleges maps.geo hívást kiiktattam.
A megjelenítés viszont függ a Geomap egyéni beállításaitól, így ha valami nem stimmel, akkor azt célszerű szinkronba hozni a beállított szűrőfeltételekkel.
Ez azt jelenti, hogy a Geomap megkapja az összes leszűrt ládát, de ezekből csak az fog látszani, ami az ottani megjelenítési szabályoknak megfelel. Ha valami nem látszik, akkor a Geomap kapcsolóit kell átállítani, s máris megjelennek a ládák, tehát nem kell újrafuttatni a leválogatást.
[ előzmény: (80220) Kokó, 2021.07.11 19:26:01] |
|
Kokó | hozzászólásai | válasz erre | 2021.07.11 19:26:01 (80220) |
Köszönöm az eddigieket is!
A rendszer nem a szűrt listát darabolja a megjelenítendő sorok száma szerint?
[ előzmény: (80219) gusty, 2021.07.11 18:47:51] |
|
gusty | hozzászólásai | válasz erre | 2021.07.11 18:47:51 (80219) |
Ez utóbbi egyelőre a járható út. A másik megoldással is próbálkozom majd, de ehhez 2x kell futtatni az SQL lekérdezést, s majd meglátom mit jelent ez sebességben, időben.[ előzmény: (80218) Kokó, 2021.07.11 17:37:08] |
|
Kokó | hozzászólásai | válasz erre | 2021.07.11 17:37:08 (80218) |
Már majdnem jó! :)
Ha a szűrt lista eredménye meghaladja az egy lapon megjelenő sorok számát, akkor a térképen is csak a megjelenített sorok ládái látszanak.
Bonyolult lenne megoldani, hogy a szűrés teljes listája jelenjen meg, a sorok megjelenítése helyett?
Persze a megfelelő méretű lista beállítása is megoldja a problémát.[ előzmény: (80217) gusty, 2021.07.11 13:25:10] |
|
gusty | hozzászólásai | válasz erre | 2021.07.11 13:25:10 (80217) |
Lehet ismét tesztelni. A szürke képernyő esetén most jön egy felugró üzenet, ami figyelmeztet, hogy a Geomap beállításai miatt nem jelennek meg a pontok. A láthatósági beállítások változtatásával előcsalhatók.
Arra még nem tudtam rájönni, hogy az üres térképet miért nem hajlandó ilyenkor megjeleníteni. |
|
|
|