Előzmények
petrot81 | hozzászólásai | válasz erre | 2022.03.13 13:14:24 (80689) |
Szia! Nem a mapnikkel van a baj, hanem a domborzatárnyékollás csempekiszolgálója megszűnt. A legfrissebb verzióban már ki se lehet választani.
Ha régebbi verziód van, akkor a rétegválasztóban (térkép oldal jobbra fent) kapcsold ki a "domborzat árnyékolás" rátétréteget.[ előzmény: (80687) Ricsi 77, 2022.03.13 10:03:57] |
|
Ricsi 77 | hozzászólásai | válasz erre | 2022.03.13 10:03:57 (80687) |
Köszönöm Bakszakáll :) ,közben megtaláltam,hogy lehet térképet is váltani és ha minden igaz,akkor a Mapnik az,ami nem működik. Csak ugye azt szoktam meg, a többi térkép elrendezése egyelőre nem tetszik. De legalább mehetek geoládázni :) Köszönöma segitő szándékodat és jó hétvégét kivánok![ előzmény: (80686) Bakszakáll, 2022.03.13 09:56:08] |
|
Bakszakáll | hozzászólásai | válasz erre | 2022.03.13 09:56:08 (80686) |
Valamit ki kell kapcsolni, és utána egy újraindítással jó lesz, most nem jut eszembe, hogy mit. Próbáld megcsörgetni a fejlesztőt, PetróT-t.[ előzmény: (80685) Ricsi 77, 2022.03.13 09:48:01] |
|
Ricsi 77 | hozzászólásai | válasz erre | 2022.03.13 09:48:01 (80685) |
Sziasztok,nem tudom,hogy hova kellene irnom,ezért teszem ide, elkeseritő,de sajnos a geoládák alkalmazásom ma a telefonon nem hozza be a domborzati viszonyokat... egy fehér háttéren látszanak a ládák ugyan,de azzal nem megyek sokra. Épp indultam volna geoládázni,de igy ez most stornó. Próbáltam újra feltelepitenia programot,akkor is igy maradt. Tapasztaltatok ti is ilyen anomáliát? |
|
|
|