+
geoládák
~
|
+
megtalálások
~
|
+
felhasználók
~
|
+
poi
~
|
fórum
|
FAQ
|
belépés
Térképek
Geomap +
Mapy Tourist
Geomap
Turistautak
Magyarország
Nyugat-Mo.
Kelet-Mo.
Balaton
Börzsöny
Budai-hegység
Bükk-dél
Bükk-észak
Gerecse
Mátra
Mecsek
Pilis
Vértes
Fórumok
---------------
az összes fórum egyben
---------------
geocaching
Geoláda-élet
MGKE szoftverei
Travel Bug és .com
kerékpáros fórum
GC kupa fórum
Országos Kéktúra
POI
kütyük
apróhirdetés
OFF
vendégkönyv
---------------
az összes fórum egyben
Leírások
---------------
A játékról
---------------
FAQ
---------------
Egyesület
Ki kicsoda
Fórummoderálás
Közhasznúság, 1%
Adatvédelem
Felhasználási feltételek
Oldalváltozások
---------------
GC a sajtóban
Előzmények
Csabesz
hozzászólásai
|
válasz erre
| 2007.05.01 08:56:01 (16774)
Nem tudom, kinek mi a jelentős. Akár 2-2,5% eltérés is adódhatna ebből.
[
előzmény
: (16772) erchegyia, 2007.05.01 00:31:44]
erchegyia
hozzászólásai
|
válasz erre
| 2007.05.01 00:31:44 (16772)
Szerinted jelentős az eltérés?
[
előzmény
: (16766) Csabesz, 2007.04.30 21:22:08]
Csabesz
hozzászólásai
|
válasz erre
| 2007.04.30 21:22:08 (16766)
A gps-en kijelzett megtett út figyelembe veszi a domborzati viszonyokat is, vagy csak a kétdimenziós vetület értékét írja ki?
Bejelentkezés
név:
jelszó:
tárolás
[
regisztráció
]
[turistautak.hu]
[mozgó ládák]
[grafikonok]
[szavazások]
[jogi tudnivalók]
[e-mail]
[impresszum]