Előzmények
petergabor | hozzászólásai | válasz erre | 2009.02.09 22:15:35 (37861) |
Van.
Pl. Mapsourceben Szombathely Kőszegi utca 44-től 12-ig:
ez egy egyirányú utca és feltehetőleg az a kis szakasz , amit kikerül fordítva van értelmezve a Naviguide5.11-ben.
Vagy még érdekesebb: Király utca 13-tól 4-ig:
1. 017
2. Haladjon délkeletre a következőn: Király Utca (ez eddig OK)
3. Forduljon balra a következőn: Kisfaludy Sándor Utca (Ez már kevésbé OK)
4. Forduljon vissza a következőre: Kisfaludy Sándor Utca
5. Forduljon balra a következőn:
6. 018
itt a 3. 4. pont az érdekes. Miért megy be egy utcába, ha vissza kell fordulni.
Beállítások:
legrövidebb,
lehetőleg főutak,
autó.
Mindkét utca egyirányú, de a abban az irányban, amit megadtam neki.
És fogalmam sincs, miért kevereg egy utcán belüli két cím között.[ előzmény: (37858) Schnitt, 2009.02.09 20:16:02] |
|
Schnitt | hozzászólásai | válasz erre | 2009.02.09 20:16:02 (37858) |
Van valakinek hasonló tapasztalata CSX útvonaltervezéssel kapcsolatban?
Seregélyes-Zámoly útvonalra kihozott egy 56 kilométeres tervet, és akárhogy próbáltam a paraméterezést változtatni (leggyorsabb/legrövidebb, jó útvonal/gyors eredmény), sehogy sem lett rövidebb.
A Valóságban 30 km alatt van a táv, jó esetben Szfvárig 62-es út, majd jobbkanyar Zámoly felé.
Ehelyett a Csix elküldött volna Dinnyésre, onnét mgkerülve a Velencei-tavat fel Csákvárra, majd balra le Zámoly felé.
Térkép: Naviguide 5.11, minden útvonaltípus engedélyezve a tervezésben, TUHU, Basemap kikapcsolva.
Ezek visszakapcsolása is ugyanezt az eredményt hozta.
A tervhez egyébként egészen addig ragaszkodik, és újratervezi a kerülőket, amíg más választása nem marad. Képes a cél felé vezető nyílegyenes útról leterelni, ha van elágazás, pedig az utat is látja.
Van valakinek ötlete? |
|
|
|