Előzmények
Hajo | hozzászólásai | válasz erre | 2009.09.08 20:23:59 (43097) |
Tegnap estig még nekem is így volt. Próbáld meg kérlek a frissebbet az adatlapomról.[ előzmény: (43092) tibbi, 2009.09.08 16:47:02] |
|
tibbi | hozzászólásai | válasz erre | 2009.09.08 16:47:02 (43092) |
Valami gond lehet, mert konvertálás után csak egyetlen útpontot tartalmaz a .gpx fájl.[ előzmény: (43085) Hajo, 2009.09.07 23:32:20] |
|
Hajo | hozzászólásai | válasz erre | 2009.09.07 23:32:20 (43085) |
Használhatjátok a GpiConv-ot is. Az adatlapomról elérhető. Leírás is ott van.
Egy vagy több gpx file-t ráhúzva (drag-and-drop-al) gpi-t készít belőle (megfelelő ikonokkal).
Ha gpi file-t húzol rá, akkor gpx-et készít belőle. [ előzmény: (43084) Atmosz&Zozmosz, 2009.09.07 23:02:24] |
|
Atmosz&Zozmosz | hozzászólásai | válasz erre | 2009.09.07 23:02:24 (43084) |
Ott van az, átkonvertáltam Én is. *.gpi fájl, Garmin Points Of Interest.
Egyébként hogy működik ez az egész? Mit jelent a piros kör? Ott kezd el figyelmeztetni?[ előzmény: (43083) tibbi, 2009.09.07 22:40:39] |
|
tibbi | hozzászólásai | válasz erre | 2009.09.07 22:40:39 (43083) |
Nekem nem sikerült átkonvertálnom .gdb-be, elvesztem a GPSBabel fájltípus-erdejében...
Feltennéd az othersbe a .gdb-t? Köszi![ előzmény: (43082) rekasi, 2009.09.07 21:29:04] |
|
rekasi | hozzászólásai | válasz erre | 2009.09.07 21:29:04 (43082) |
Én is most raktam fel a nuvi760-ra. De még nem figyeltem meg. Átkonvertáltam .gdb, 14093 db pontot mutat, a környékbeli településeken elég furcsa eredménnyel iskolát (vagy ovodát) jelöl oda is ahol biztosan tudom hogy nincs.[ előzmény: (43078) tibbi, 2009.09.07 19:56:43] |
|
|
|