Előzmények
zoo_lee+Edit | hozzászólásai | válasz erre | 2010.02.06 11:33:12 (46445) |
Nekem is csak a kék jelzés látszik, meg egy két jelzés nyomokban. Visszatettem egy régebbi verziót, azon látszik rendesen. [ előzmény: (46434) csiba..., 2010.02.06 10:42:20] |
|
csiba... | hozzászólásai | válasz erre | 2010.02.06 10:42:20 (46434) |
Még annyit hozzátennék, hogy kicsit furcsa volt, hogy a frissen letöltött exe fájl ugyan akkora volt, mint a régebbi, amit jóval előtte töltöttem le. Eddig azt vettem észre, hogy azért pár tized MB-ot mindig nőttek. Megköszönném, ha valaki más is letöltené, és megnézné, hogy hogyan viselkedik a mapsource alatt. [ előzmény: (46431) csiba..., 2010.02.06 10:04:13] |
|
csiba... | hozzászólásai | válasz erre | 2010.02.06 10:04:13 (46431) |
Lehet, kicsit félreérthetően fogalmaztam. Szóval én úgy töltöm le, hogy 1 db exe kiterjesztésű fájl lesz a számítógépen. És ezt telepítem. Fel is telepíti magát rendesen a mapsource alá, de ha megnyitom akkor lesznek a bajok. Leszedtem most megint, de ugyan az a gond. Az országos kék az tökéletesen látszik végig. Viszont más jelzésekből csak néha egy - egy foszlány. Ez mitől?
Tegnap este töröltem a régebbi verziót a számítógépről, és azóta nem megy rendesen. Mapsource-ból 6.15.6.-os verzió van fent. De nem tudom ez mennyire lehet ok, mert mondom, a régebbi változat térkép teljesen jó volt. Mi történt azóta?[ előzmény: (46419) widi, 2010.02.06 08:09:01] |
|
widi | hozzászólásai | válasz erre | 2010.02.06 08:09:01 (46419) |
ha a ZIP fájlban levő IMG fájlt töltötted le, azt nem ismeri fel magától a Mapsource, azt inkább kompletten kártyára szoktam tenni. Az EXE kiterjesztésűt töltsd le, és azt tudod telepíteni, és utána a Masource látja, ki tudod választani a térképek közül.[ előzmény: (46418) csiba..., 2010.02.06 01:09:01] |
|
csiba... | hozzászólásai | válasz erre | 2010.02.06 01:09:01 (46418) |
Üdv!
Az alábbi problémám van, és nem tudom, mi lehet az oka.
Frissítettem a tuhu térképet a számítógépen. Letöltöttem egy img-ben az egészet, a telepítő verziót. Uninstalláltam a számítógépről a korábbi verziót, majd feltettem a frisset. És megnyitáskor jött a csoda, hogy a mapsource-ben az Országos Kék-en kívül lényegében semmilyen más jelzés nem látható a térképen. Ez mitől van? |
|
|
|