Előzmények
tibbi | hozzászólásai | válasz erre | 2010.02.07 10:11:13 (46463) |
Turistaház
turistajelzés
turizmus stb.
Ne kérdezd, hogy miért, csak fogadd el, mert így a helyes.[ előzmény: (46461) Joey, 2010.02.07 09:51:54] |
|
Joey | hozzászólásai | válasz erre | 2010.02.07 09:51:54 (46461) |
??? Reform? :( Kireformálják az utakat és csak Tu.Hu lesz belőle?
Esetleg van egy olyan letölthető régi verzióra link, ami még használható?
Reformálhatnák a helysesírást is, mert ha helyes a
túra
túrája
túrái
túracipő
túrakerékpár
túrabakancs
akkor a túrista mi a frászért turista....[ előzmény: (46460) olahtamas, 2010.02.07 09:29:32] |
|
olahtamas | hozzászólásai | válasz erre | 2010.02.07 09:29:32 (46460) |
Ez a reform miatt van.
Addig míg nem rendeződik a helyzet, esetleg az openmaps.eu oldalról tudsz kiemelt turistajelzéseket (rövid u) használni.
[ előzmény: (46459) Joey, 2010.02.07 08:03:52] |
|
Joey | hozzászólásai | válasz erre | 2010.02.07 07:33:45 (46457) |
Mostanában (körülbelül három hete) a TuHu full térképen nem látszanak a túristautak kiemelve, csak az OKT és pár kerékpáros útvonal de abból is csak darabkák. Az összes többi a szaggatott földút jelöléssel látszik. Ha átváltok domborzat+szintvonalak+utak térképre, akkor minden rendben látszik. Mi lehet ennek az oka és hogyan lehet megszüntetni? Köszönöm a segítséget előre is! |
|
|
|