Előzmények
camenzind | hozzászólásai | válasz erre | 2010.02.11 21:54:05 (46600) |
tovább próbálkoztam:
leszűkítettem megyére, egy megye 100 pont, 600kb, az adott láda így sem jelenik meg.
Lehet hogy azzal a ládával van valami gond nálam?
[ előzmény: (46597) Csuhás, 2010.02.11 20:21:45] |
|
Csuhás | hozzászólásai | válasz erre | 2010.02.11 20:21:45 (46597) |
Kényszerűségből felraktam a ládákat multipontok nélkül gpx-ben, és minden ládát minden ponttal gpi-ben.
Nem igazán szerencsés megoldás, de nincs más lehetőség. Közben szurkolok hogy a Garmin ne hozzon ki úg gps-t amíg ezt nagyjából meg nem csinálja. ( Azért ciki, hogy nem működik waas, a wherigó, a gpx kezelés stb )[ előzmény: (46596) camenzind, 2010.02.11 20:03:08] |
|
camenzind | hozzászólásai | válasz erre | 2010.02.11 20:03:08 (46596) |
egy megoldás lehet, ha a multipontokat custom poi-ként töltöd föl, igaz akkor egyáltalán nem látszódnak a ládák között.[ előzmény: (46593) Csuhás, 2010.02.11 18:40:26] |
|
Csuhás | hozzászólásai | válasz erre | 2010.02.11 18:40:26 (46593) |
Milyen módon lehetne megoldani, hogy ha letöltöm a oregon gpsre a ládaleírásokat, akkor a multiládák pontjai is megjelenjenek, de ne legyen minden pontnál megismételve a teljes leírás? Manapság egyre nagyobbak a leírások, és szerencsétlen módon az oregonnál van egy nem pontosan definiált gpx ösz file hossz limit valahol 10Mb környékén. Sajnos a limitet meghaladva nincs semmilyen figyelmeztetés, csak épp néhány láda nem látszik. Jó volna ezt elkerülni valahogy. |
|
|
|