Előzmények
Jack Pot | hozzászólásai | válasz erre | 2010.03.20 06:42:11 (47459) |
Nekem az a módszer jött be, hogy a FŐMENÜ -ben MEGJELÖL -öm az aktuális pozíciómat és az így létrejövő (KERES) ÚTPONT paramétereit írom át. [ előzmény: (47455) bocc62, 2010.03.20 03:12:00] |
|
bocc62 | hozzászólásai | válasz erre | 2010.03.20 03:12:00 (47455) |
Hogyan kell a Garmin Vistába manuálisan beütni a keresendő koordinátákat? Kérem valaki segítsen ! A hozzá kapott kábel nem kompaktibilis a laptopomhoz.[ előzmény: (47454) tibbi, 2010.03.19 23:03:54] |
|
tibbi | hozzászólásai | válasz erre | 2010.03.19 23:03:54 (47454) |
Sajnos nem tudok semmit az útvonalról, csak a 47446 okán néztem meg az adatlapot. Hajo-tól kellene megkérdezni, vagy majd úgyis kiderül holnap. :-) Szép időt, jó túrát kívánok![ előzmény: (47453) Reggel, 2010.03.19 22:35:07] |
|
Reggel | hozzászólásai | válasz erre | 2010.03.19 22:35:07 (47453) |
Erről esetleg van infód?
"Raadasul az elejen nem is jelzett uton indul el, tenyleg ez a hivatalos ut?"
Erre gondoltam: N47 23.826 E18 23.136[ előzmény: (47452) tibbi, 2010.03.19 21:34:53] |
|
Saughassy | hozzászólásai | válasz erre | 2010.03.19 21:21:58 (47448) |
A kozeptav trackje csak nekem bugos? A 333. trackpoint utani 334 az hirtelen tobb mint 1 km-t ugrik, majd utana visszaaraszol, 333. koruli poziciora, hogy onnnan ismet ugorjon a 334-hez, es normalisan folytatodjon.
Raadasul az elejen nem is jelzett uton indul el, tenyleg ez a hivatalos ut?[ előzmény: (47447) tibbi, 2010.03.19 21:05:56] |
|
tibbi | hozzászólásai | válasz erre | 2010.03.19 21:05:56 (47447) |
Ezzel a névvel csak a track első 500 pontja került a GPS-re. Vagy darabold szét, vagy nevezd át ACTIVE LOG-ra, és úgy próbáld meg újra feltölteni.[ előzmény: (47446) NitiZoli, 2010.03.19 20:58:34] |
|
NitiZoli | hozzászólásai | válasz erre | 2010.03.19 20:58:34 (47446) |
A holnapi teljesítménytúra rövid track-je miért csak 7km-ként jelenik meg a gps-re feltöltve? Rosszul csináltam volna valamit? Tuhu-ról letölt mps formátumban, mapsource-ból gps-re feltölt. Mapsource-ban még jól jelenik meg, mire felér a gps-re 7km-re csökken, tehát a nyomvonala sem teljes kör... Mit lehet tenni? |
|
|
|