Előzmények
zakany | hozzászólásai | válasz erre | 2010.06.22 13:47:13 (49968) |
1éve használtam 3.7-es FW-hez, akkor remek volt.. "beégettem a nevem" is meg egy hódot.
De az később meghalt és új FW-vel kaptam a cserét..
Tuti Megy ez 4.0-val is? :) .. most megy ki a garancia CSX készülékből és már óvatos kezdek lenni :)[ előzmény: (49962) jekaeff, 2010.06.22 13:01:30] |
|
jekaeff | hozzászólásai | válasz erre | 2010.06.22 13:01:30 (49962) |
Örülök, hogy tetszik! ;)
Lassacskán sajnos kihalnak azok a GPS típusok (az újak megjelenésével), amelyekre működik...[ előzmény: (49961) ramgab, 2010.06.22 12:59:42] |
|
jekaeff | hozzászólásai | válasz erre | 2010.06.22 12:57:36 (49960) |
Mapsource-ban csak a szintprofilt tudod megnézni (vagyis az "oldalnézeti" magasságváltozás grafikonját), szintemelkedét nem számol. Azt csak más programok tudják, pl. az általam írt SRTM_HUN is (lásd az adatlapomon).
A program legutolsó hivatalos verziója ugyan még nem számolja bele a függőleges elmozdulást a megtett távba, csak a legutolsó béta, de az is csak a részletes statisztika gombra kattintva látszik, "3D távolság" néven: http://data.hu/get/2388200/SRTM_HUN_20100328_2_beta.exe.html (be kell másolni a rendes verzió könyvtárába és úgy futtatni, de ha route-ot nem akarsz feldolgozni csak track-et, akkor magában is elfut)[ előzmény: (49958) 5Pelle, 2010.06.22 12:31:27] |
|
5Pelle | hozzászólásai | válasz erre | 2010.06.22 12:31:27 (49958) |
Sziasztok!
Tudja valaki, hogy Garmin Oregon GPS-el rögzített túra tracknél, hogy tudom megnézni mapsource-al a teljes szintemelkedést?
ill. lehet, hogy hülye kérdés, de a GPS a megtett távolságnál figyelembe veszi s a szintemelkedést? Pl. szésőséges esetben, ha sziklamászó vagyok és csak függőlegesen megyek fel 500m-t, akkor rögzíti 500m-nek a megtett utat vagy 0-nak állítja be?
Kösz |
|
|
|